Wpis z mikrobloga

@dobry-informatyg: mysl co chcesz. Ja mialem i fajne studia i teraz jestem kucem, polecam ten styl zycia, a ty co? Rytualne ciosanie zoledzia pod wiedze jak bity leca w procesorze albo inne gowno ktore sie nikomu nie przydaje dopoki nie szczytuje danych z ISS w czasie rzeczywistym? XD
@wredny_bombelek: nie ważne co będziecie robić, ale jeśli będziecie lubić to co robicie i będziecie robić to z pasją oraz poświęcać na to wystarczająco dużo czasu to osiągniecie mistrzostwo w swojej dziedzinie. Na pewno zostaniecie zauważeni i dobrze wynagradzani. A przynajmniej tak powinno być ( ͡ ͜ʖ ͡) W wielu dziedzinach, szczególnie w IT trzeba się uczyć cały czas. Gdzieś, jakaś luka w AI musi być.
nie ważne co będziecie robić, ale jeśli będziecie lubić to co robicie i będziecie robić to z pasją oraz poświęcać na to wystarczająco dużo czasu to osiągniecie mistrzostwo w swojej dziedzinie. Na pewno zostaniecie zauważeni i dobrze wynagradzani.


@maczkupaczke: jestem inżynierem budownictwa z wykształcenia, chciałbym żeby była to prawda bo wtedy nie musiałbym się przebranżawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wredny_bombelek

>nie ważne co będziecie robić, ale jeśli będziecie lubić to co robicie i będziecie robić to z pasją oraz poświęcać na to wystarczająco dużo czasu to osiągniecie mistrzostwo w swojej dziedzinie. Na pewno zostaniecie zauważeni i dobrze wynagradzani.


@maczkupaczke: jestem inżynierem budownictwa z wykształcenia, chciałbym żeby była to prawda bo wtedy nie musiałbym się przebranżawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Podpinam się, rowniez jako inżbud z wyksztalcenia,