Aktywne Wpisy

poorepsilon +36
Kiedy porównuję się z siostrami, nawet nie muszę mówić o tym, co mam w głowie. Wystarczy zewnętrzny bilans. Jedna ma męża, dzieci, mieszkanie na kredyt, lepszą pracę niż rok temu i energię do dbania o dom. Druga ma dobrą pracę, narzeczonego, ślub w planach, mieszkanie na kredyt, aktywności, edukację i plany emigracyjne. Trzecia ma związek, życie w Krakowie, zdrowie, doświadczenia zawodowe, plany studiów, siłownię i chęć, by spędzać wieczory grając w karciankę.

krystian-stepaniak +210




#studbaza #nauka
Witajcie
Mam w sumie pytanie/problem odnośnie języka angielskiego na studiach (zaoczne). Mieliśmy na semestrze wcześniejszym do wypełnienia ankietę odnośnie wyboru języka - był Angielski, poziomy A2 oraz B1.
Wybrałem B1, jednak po pierwszych zajęciach chyba doszedłem do wniosku, że to poziom za wysoki dla mnie (tak wiem, to tylko B1). Książka na której się opieramy to zwykły podręcznik angielskiego - rozumiem z niego jakieś 90/95% treści (chodzi o słówka zwroty), jednak nie kumam za bardzo czasów, ani kiedy dodawać jakieś końcówki - to chyba zbyt dużo do nadrobienia, a mam jeszcze pracę.
Chcę przez to przenieść się na A2, ale muszę napisać jakieś uzasadnienie dlaczego - i tutaj jest do was prośba - co napisać? Nie musi być to 100% prawda, też nie mam pewności że takie przeniesienie jest możliwe (próba nie strzelba). Coś wspomnieć o tym że nie "nie mam fundamentów języka" czy coś takiego?
Dzięki za podpowiedzi.
Pozdrawiam
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
W każdym podręczniku sa maglowane jeszcze raz wszystkie czasy
Drogi Pani/Panie,
Chciałbym przedstawić uzasadnienie dla mojego wniosku o przeniesienie się z poziomu B1 na A2 w zakresie języka angielskiego na studiach zaocznych.