Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#studbaza #nauka
Witajcie
Mam w sumie pytanie/problem odnośnie języka angielskiego na studiach (zaoczne). Mieliśmy na semestrze wcześniejszym do wypełnienia ankietę odnośnie wyboru języka - był Angielski, poziomy A2 oraz B1.
Wybrałem B1, jednak po pierwszych zajęciach chyba doszedłem do wniosku, że to poziom za wysoki dla mnie (tak wiem, to tylko B1). Książka na której się opieramy to zwykły podręcznik angielskiego - rozumiem z niego jakieś 90/95% treści (chodzi o słówka zwroty), jednak nie kumam za bardzo czasów, ani kiedy dodawać jakieś końcówki - to chyba zbyt dużo do nadrobienia, a mam jeszcze pracę.
Chcę przez to przenieść się na A2, ale muszę napisać jakieś uzasadnienie dlaczego - i tutaj jest do was prośba - co napisać? Nie musi być to 100% prawda, też nie mam pewności że takie przeniesienie jest możliwe (próba nie strzelba). Coś wspomnieć o tym że nie "nie mam fundamentów języka" czy coś takiego?
Dzięki za podpowiedzi.
Pozdrawiam



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
B1 to chyba minimalny poziom po liceum, weź się do nauki po prostu. Nie powinieneś rozumieć 95% podręcznika, czego miałbyś się niby nauczyc z czytanek skoro wszystko rozumiesz
W każdym podręczniku sa maglowane jeszcze raz wszystkie czasy
@mirko_anonim: Napisz, że Twój poziom angielskiego błędnie oceniono podczas rekrutacji do pracy i tym się sugerowałeś. Napisz, że rekruterka próbowała podstępem pozyskać osoby do obozu pracy/agencji towarzyskiej zagranicę i sztucznie zawyżała wszystkim punktację bo test językowy stanowił jedynie przykrywkę w tym nielegalnym procederze „handlu ludźmi” (by uśpić czujność i podejrzenia osób rekrutowanych odnośnie oferty), o czym dowiedziałeś się niedawno.
Anonim (nie OP): czat dżipiti służy pomocą

Drogi Pani/Panie,

Chciałbym przedstawić uzasadnienie dla mojego wniosku o przeniesienie się z poziomu B1 na A2 w zakresie języka angielskiego na studiach zaocznych.

Pomimo mojej chęci do nauki i zaangażowania w proces edukacyjny, po rozpoczęciu zajęć na poziomie B1 doszedłem do wniosku, że ten poziom jest zbyt zaawansowany dla mojego obecnego poziomu umiejętności językowych. Podczas pierwszych zajęć zauważyłem, że choć rozumiem większość słownictwa i