Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sytuacja na #tinder dramatyczna, nie ma wychodzenia na spacer. Masz zabrac ksiezniczke na kawe albo obiad. Te p0lki nie rozumieja, ze stawiajac kazdej z ktora wyjde kawe uzbiera sie spora sumka ktora moge wydac na siebie. Oczywiscie jak jestes chadem to od wigilijnego stolu odejdzie. Dno emocjonalne, p0lki.
#zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 33
@mirko_anonim: normalna osoba w dorosłym wieku stać na obiad czy kawę , ja potrafię zaprosić na obiad mamę brata przyjaciółkę a ty skapisz na potencjalna partnerkę matkę dziecka ? Jesteś peezdowaty i wiem że poleca na mnie gromy od podobnych tobie
I jeszcze to zdanie że każdej masz stawiać , to może nie udawać don żigolo i skup się na jednej a nie skakaj z kwiatka na kwiatek , wtedy oszczędność
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): ale o co ci typie chodzi, jak nie chce z tobą laska wyjść za darmo na spacer to znaczy że i tak by nic z tego nie było, jakieś upośledzenie umysłowe każe wam sądzić że jakbyście zapłacili jej za obiad to pójdzie z wami do wyra?

Sytuacja jest prosta nie da się wybiegać kobiety, znaczy okej, czasem da, jak widzi że nie ma szans na nikogo lepszego to