Wpis z mikrobloga

REASUMUJĄC:

● Amerykański wywiad ostrzega, że rosja przygotowuje się na kolejną duża wojne.

● Lukaszenka buduje umocnienia, stawia smocze zęby wzdluz granicy, wyremontowal i wzmocnil mosty na drogach prowadzacych w kierunku Przesmyku Suwalskiego. Szykuje sie do ataku.

● Prezydent Polski i Premier jednoczesnie leca do USA co jest wydarzeniem bezprcedensowym.

● Zwołane będzie tajne posiedzenie Sejmu. Oprócz tradycyjnych tajnych rozmów w BBN.

● Rozwarzana jest obecność niektórych wojsk z krajów NATO na terenie Ukrainy.

● Onuca Fico puścił farbę, że on żadnego Słowackiego zolnierza nie wyśle do walki z rosja na Ukraine.

O czymś zapomniałem albo złe opisałem?

Ogólnie to wygląda na aktywna obronę granic NATO na terenie Ukrainy.
Wszystkie ukraińskie wojska zabezpieczające tyły będzie można rzucić do zmasowanego przełamania frontu. Może nawet z częściowa pomocą zachodnich wojsk.
A zachodnie wojska beda zabezpieczały tyły jednoczesnie broniąc granic NATO na terenie Ukrainy.
Przy okazji otoczy się Białoruś i jak tylko ruszy palcem w kierunku Przesmyku Suwalskiego przeprowadzi się 3 dniowa specjalna operacje przywrócenia demokracji na Bialorusi xD z tą różnicą, że skutecznie :)

A Prezydent i Premier Polski u Bidena beda tak jak na załączonym GIFie xD

#wojna #ukraina #rosja #polska #wojsko #nato
Borg-Net - REASUMUJĄC:

● Amerykański wywiad ostrzega, że rosja przygotowuje się na k...

źródło: guns

Pobierz
  • 21
Wtedy może być już za późno dla Europy bo się Rasja za bardzo wzmocni po podbiciu Ukrainy.


@Rybak28: no własnie odwrotnie. To nie jest jak w gierkach, że gdy podbijesz jakieś tereny to ich zasoby automatycznie pojawiają się w twojej zbrojowni i spichlerzu xD Rasyjka gdyby podbiła ukrainę i tak będzie musiała najpierw wyrzygać gigantyczne zasoby na odbudowę infrastruktury, logistykę dostaw, całą strukturę zarządzania tym podbitym burdelem żeby w ciągu kilku
@Borg-Net:

O czymś zapomniałem albo złe opisałem?


Tak towarzyszu, zapomnieliście o źródłach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Do tego tanio manipulujecie faktami które zostały już dawno wytłumaczone, jak np to że nikt nie planował nikogo nigdzie wysyłać co potwierdził Sekretarz Generalny NATO
  • 0
@Malbor: te wszystkie punkty sa na podstawie znalezisk na wykopie. Powiedz o ktory punkt Ci konkretnie chodzi to specjalnie dla Ciebie poszukam zrodla :) tak to mi sie nie chcialo bo po co.
Co do wysylania zolniezy z krajów NATO to przeciez Macron powiedzial, ze tak naprawde nie mozna tego wykluczyc i takie rzeczy sa na tapecie wojskowych ale poki co nie ma ogolnej zgody. (A teraz przypomnij sobie jak na
@Borg-Net:

Powiedz o ktory punkt

1,2 oraz 4

Macron powiedzial, ze tak naprawde nie mozna tego wykluczyc

Nie widzisz różnicy pomiędzy "nie można wykluczyć" (co może np oznaczać misję stabilizacyjną PO zakończeniu konfliktu jak np w Kosowie) a sianiem paniki?

nazywaj mnie towarzyszem

Wiesz, siejesz panikę a do tego masz nick związany z ruskim slangiem ;D Chyba że to wyjątkowy zbieg okoliczności.
@Borg-Net:

P.s. nie nazywaj mnie towarzyszem bo ja tych #!$%@? nienawidze od dziecka.


XDDDDDD a do tego PRZYPADKIEM wykopujesz absolutne brednie które idealnie współgrają z narracja kremla, niektóre czasem mają nawet tylko po dwa wykopy z czego jeden to twój a cała twoja aktywność od 4 miesięcy to ukraina xD

  • 1
  • 0
@Malbor: wykopuje to co chce i traktuje to bardziej jak zakladki. Pozatym skad mam wiedziec co wspolgra z narracja kremla? To Ty znasz ruski slang wiec jestes bardziej podejrzany niz ja xD ja wykopuje tylko info zwiazane z wojna bo ten temat mnie najbardziej interesuje a polityke mam w dupie.

To konto mam od 4 miesiecy ale wczesniej mialem konto na wypoku od 5 lat ale skasowalem po rozmowie z moderacja,
@Borg-Net:

Punkt 1 zrodla (z roznymi widelkami czasowymi):


Ani słowa o mitycznym amerykańskim wywiadzie, jedynie wałkowana od dawna narracja że rosja to bandycki kraj co jest wszystkim w Europie doskonale znane.

Punkt 2 zrodlo

kresy24 XDDDDDDDDD

Co niby oznacza moj nick w slangu ruskim? I skad znasz ruski slang xD?

Nawet więcej, poza slangiem znam wasz język #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ten callsign wyjątkowo
@Borg-Net:

Serio nie jestem zadnym #!$%@? towarzyszem


Nawet jeżeli to prawda to jesteś w takim razie pożytecznym kretynem który bezpodstawnie sieje panikę ( )
W GRU na takich jak ty są nawet specjalne określenia, ale nie zależy mi na tym żeby ciebie obrażać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Malbor: To moze Estonski Wywiad Cie zadowoli poki co? Ale szukam tego amerykanskiego. Bycmoze ogladalem to w jakims filmowym materiale. Ale pamietam jedno info od USA a drugie od samej rosji, ze sie przygotowuja!

https://www.aa.com.tr/en/world/russia-preparing-for-ww3-plans-to-double-troops-on-nato-border-claims-estonian-intelligence-chief/3136541#

Co masz do kresy24?

Bycmoze ruscy tez lubia Star Trek a Borg to wyjatkowo zajebista i waleczna rasa. :) Pasuje do wojska jak ulal bo tworza kolektyw.