Wpis z mikrobloga

@Morguliusz: mam w pracy ludzi, którzy pracują normalnie na autocadzie i była próba wdrożenia gstara

popracowali 3 miesiące i wrócili do autocada ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Niby wierna kopia, ale zawsze czegoś brakowało, co normalnie w autocadzie działało.

Jak uczysz się od zera, to GSTAR wystarczy, ale będziesz musiał się przyzwyczaić do UI i do braku kilku rzeczy, które normalnie w autocadzie masz pod komendą. Jakie to
  • Odpowiedz
  • 0
@Iskaryota:

popracowali 3 miesiące i wrócili do autocada ( ͡° ͜ʖ ͡°).


A to ciekawe. A czy mógłbyś się zapytać czego konkretnie im brakuje? No i pytanie czy normalnie jak pracują w AutoCADzie to pracują na starym typie UI czy na wstążce, bo może to kwestia tego. Ja już jestem osobiście przyzwyczajony do nowego wyglądu.

Ja się osobiście skłaniam do GSTARA z tego względu, że już na
  • Odpowiedz
@Morguliusz: w gstar mam problem z polarem a tym samym z precyzją - po prostu musze bardziej uwazac przy rysowaniu pozatym potrafi sie schrzanic sheetset,niektore dyn bloki z ac nie dzialaja poprawnie, migracja ustawien do nowej wersji nie dziala tak sprawnie jak w ac i niektore lispy z ac nie dzialaja, jesli jest masakra w layoutach to bardzo powoli mieli, gstar najlepiej #!$%@? nawet skomplikowane regiony, po prostu jakos szybciej i
  • Odpowiedz
Wersja oszczędnościowa na rok lub nawet dwa ;) ściągaj wersje trial AC od 2010-2024 a następnie ZWCAD od 2010-2024. Minusem jest tylko to, że musisz co 30 dni instalować nową wersje ;) Kiedyś można było kupić klucz zgodnie z prawem na allegro za 10zł i mieć nowa wersję zgodnie z prawem europejskim, niestety nasi posłowie zmienili prawo i już w ten sposób nie kupisz żadnych programów... można tylko pełną wersję która kosztuje
  • Odpowiedz