Wpis z mikrobloga

Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej kobiety, która urodziła 5 dzieci i napisanie kilku miłych słów. Następuje totalna wścieklizna.

Okazuje się ile warte jest lewackie "moje ciało moja sprawa". Kiedy kobieta używa swojego ciała do rodzenia dzieci wyzywana jest od krów rozpłodowych i inkubatorów, ale kiedy pokazuje gołą dupę na onlyfans to jest nowoczesna i postępowa, a wyzywanie jej jest potępiane i ma swoją nazwę - slutshaming.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow #urojeniaprawakoidalne
WielkiNos - Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej ko...

źródło: temp_file8639875739620193538

Pobierz
  • 184
  • 770
@lysy_kudlacz warto dodać, że kobieta jest atrakcyjna, więc mogła spokojnie wybrać zarabianie tyłkiem a tego nie zrobiła. Nie można się przyczepić, że jest zaniedbana i ciąże niszczą ciało. Ma fajnie opracowany model biznesowy, na którym zarabia pewnie więcej niż te wszystkie juleczki w hr razem wzięte, więc nie można się przyczepić, że jest utrzymanką. Do tego dba o prywatność członków rodziny, bo nie widać ani twarzy faceta ani dzieci. Inspirująca i spójna
WielkiNos - @lysy_kudlacz warto dodać, że kobieta jest atrakcyjna, więc mogła spokojn...

źródło: temp_file8888601289671038912

Pobierz
@WielkiNos: Przecież ten zabieg jest stosowany przez wszystkich po to aby dyskredytować innych ludzi. Działa na zasadzie "jak nie spełniasz warunku X to nie jesteś prawdziwym mężczyzną/kobietą". Obrzydliwe. A nie razi Cię to tylko dlatego że pasuje Ci to pod teze. Jakby było "prawdziwa kobieta ma mały nos" to byś pewnie lepiej zrozumiała o co mi chodzi
  • 8
@walokid ciebie dotyka jak ktoś pisze, że prawdziwy mężczyzna robi x? Dla mnie jak ktoś tak pisze to automatycznie to traktuję albo jako jakiś żart albo tak jak piszesz chęć podjudzenia ludzi tylko zauważ, że nie każdy się na to łapie. Nie każdy będzie to przeżywał i pisał obraźliwe komentarze w odwecie. Niektórzy potraktują to jako: ta kobieta podziwia kobiety matki dużych rodzin i tyle. Nie czuję żeby mi to, że dla
Dla mnie jak ktoś tak pisze to automatycznie to traktuję albo jako jakiś żart albo tak jak piszesz chęć podjudzenia ludzi tylko zauważ, że nie każdy się na to łapie.


@WielkiNos: jakie żarty, halo? Wszędzie ma być agresja. Pasywna, czy aktywna - wszystko jedno. Wystarczy spojrzenie, by urazić człowieka. Brak spojrzenia również jest powodem do urazy. Coś ktoś powiedział? Źle. Nie powiedział? Też źle. Ech... idę się schować pod jakimś kamień,
ciebie dotyka jak ktoś pisze, że prawdziwy mężczyzna robi x?


@WielkiNos: nie bo jest to tania manipulacja i nieudolna próba ataku na inną osobę. Stosowanie takich sztuczek tylko źle świadczy o autorze

Nie każdy będzie to przeżywał i pisał obraźliwe komentarze w odwecie.


@WielkiNos: nie osoby, którym to pasuje pod teze że oni przecież są "prawdziwi". To że reszta się oburza to mnie nie dziwi bo są obrażani. W tym
Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej kobiety, która urodziła 5 dzieci i napisanie kilku miłych słów. Następuje totalna wścieklizna.


@WielkiNos:
Sam byłem tym trochę zaskoczony, ale statystyka dowodzi, że atrakcyjność kobiety jest silnie skorelowana z liczbą urodzonych przez nią dzieci. Krótko mówiąc - ładne kobiety mają więcej dzieci od tych brzydkich ( ͡º ͜ʖ͡º)