Wpis z mikrobloga

Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej kobiety, która urodziła 5 dzieci i napisanie kilku miłych słów. Następuje totalna wścieklizna.

Okazuje się ile warte jest lewackie "moje ciało moja sprawa". Kiedy kobieta używa swojego ciała do rodzenia dzieci wyzywana jest od krów rozpłodowych i inkubatorów, ale kiedy pokazuje gołą dupę na onlyfans to jest nowoczesna i postępowa, a wyzywanie jej jest potępiane i ma swoją nazwę - slutshaming.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow #urojeniaprawakoidalne
WielkiNos - Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej ko...

źródło: temp_file8639875739620193538

Pobierz
  • 184
ok czyli kobieta pisze coś co się kobietom nie podoba


@WielkiNos: no tak bo to obraza dla nich i biorą to do siebie

i dlatego obrażają jakąś inną niewinną kobietę


@WielkiNos: tak

No tak, ma to sens


@WielkiNos: Nie ma

A może po prostu modne jest obrażanie matek i dzieci i najazdy na konserwatywne wartości


@WielkiNos: w lewicowych środowiskach tak. W konserwatywnych działa to tak samo tylko w
@WielkiNos: wszystko ok, aczkolwiek moja opinia jest taka, że trzecie dziecko, a czwarte już na pewno jest kosztem pozostałych starszych. Nie dostaną one ani na tyle uwagi i wsparcia od rodzica, bo będzie zajęty opiekowaniem się najmłodszym, a dodatkowo będą musiały same zostać opiekunem na pół etatu, żeby tego rodzica odciążyć. Z jednej strony jest to jakaś szkoła życia na przyszłość, z drugiej okrajanie dzieciństwa, gdzie rówieśnicy jedynacy dostają 100% uwagi
@WielkiNos kojarzę tę Baszak, bo z 10 lat temu koleżanka się nią jarała. Generalnie zawód żona, ale ta przynajmniej zaakceptowała to, że w zamian za kasę od bogatego męża ma mu dzieci narobić i opiekować się domem. Świadoma decyzja, widzę po tylu latach nic się nie zmieniło, dalej trzyma się swoich ideałów także pozostaje życzyć wszystkiego dobrego.
@WielkiNos: to że jest atrakcyjna (co jest subiektywne) w ogóle nie powinno wywoływać skojarzeń co do możliwości zarobkowania ciałem... mniej atrakcyjne również mogą przy dzisiejszym sπerdoleniu rynku matrymonialnego xD Myślę, że kobieta jest zwykłą kurą domową i to jest jej model biznesowy, nie ma w tym ani nic złego ani dobrego xD