Wpis z mikrobloga

Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej kobiety, która urodziła 5 dzieci i napisanie kilku miłych słów. Następuje totalna wścieklizna.

Okazuje się ile warte jest lewackie "moje ciało moja sprawa". Kiedy kobieta używa swojego ciała do rodzenia dzieci wyzywana jest od krów rozpłodowych i inkubatorów, ale kiedy pokazuje gołą dupę na onlyfans to jest nowoczesna i postępowa, a wyzywanie jej jest potępiane i ma swoją nazwę - slutshaming.

#lewackalogika #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow #urojeniaprawakoidalne
WielkiNos - Nie ma większego triggera na lewaczki niż wstawienie insta atrakcyjnej ko...

źródło: temp_file8639875739620193538

Pobierz
  • 184
już po pierwszym zdaniu można stwierdzić że to nie są miłe słowa tylko pasywnoagresywne atakowanie innych kobiet.


@walokid: oczywiście, że tak. Jakby nie można było zrobić po prostu pozytywnego, afirmacyjnego wpisu w stylu "piękna kobieta, matka 5 dzieci, patrzcie jaka zaradna bla bla bla". Idę o zakład, że wtedy nikt by się nie striggerował. Ale oczywiście jakaś prawacka atencjuszka z twittera i cosplejujący konserwatywkę wykopowy przegryw @WielkiNos musieli się zesrać i
Dla mnie jak ktoś tak pisze to automatycznie to traktuję albo jako jakiś żart albo tak jak piszesz chęć podjudzenia ludzi tylko zauważ, że nie każdy się na to łapie. Nie każdy będzie to przeżywał i pisał obraźliwe komentarze w odwecie.

@WielkiNos: Pisanie obraźliwych komentarzy jest głupie, ale cynizm na zasadzie it's just a prank bro jest też durny XD.
godzisz się na to, że ktoś zechce to skomentować w najmniej odpowiadający Tobie sposób


@repro5: na nic się nie godzi :) publikując publikuje się i tyle,
oczywiście jest wolność słowa ale to nierozerwalnie wiąże się z odpowiedzialnością za te słowa
@WielkiNos ty za to łykasz influencerskie pierdu jak młody pelikan. Jej model polega na tym że jest ładna i uderza w target konserwatystów, żeby później mogli pisać takie pierdy jak ty, a tak naprawdę muszę się pruć po kątach z kimkolwiek i nwert nie mieć tych dzieci xD

Przypomina się jedna typiarka która promowała też taki fajny rustykalny żywot na wsi gdzie wszystko sama produkuje i w ogóle a później wyszło że
  • 0
W tym konkretnym przypadku bronią się reagując agresją (typowe)


@walokid ok czyli kobieta pisze coś co się kobietom nie podoba i dlatego obrażają jakąś inną niewinną kobietę. No tak, ma to sens. A może po prostu modne jest obrażanie matek i dzieci i najazdy na konserwatywne wartości?

moja różowa wybrała coś pomiędzy - ma swoją firmę ale zajmuje się też domem i dzieckiem. Można? Można.


@GladysDelKarmen ta kobieta z insta przecież też