Wpis z mikrobloga

#perfumy

Zauważyłem (nie jest to trudne), że ostatnio klony arabskie zalewają rynek. Dlatego dziś przychodzę do was z ciężkim zadaniem. Pokażmy, że świat perfum ma jeszcze fajne zapachy w dobrej cenie, które nie są mieszane w glinianym słoju.

Proszę was podajcie swoje ulubione perfumy które:
1. Nie są Arabami
2. Kosztują maksymalnie 150zł
3. Są wciąż dostępne w 2024r
4. Nie są chamskimi klonami

Oto mój kandydat, białe kwiaty z ambrą przebite cytrusami, no zapach stworzony od Bogów dla ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KjatanSveisson - #perfumy 

Zauważyłem (nie jest to trudne), że ostatnio klony arabsk...

źródło: zejfxclfxcoa

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KjatanSveisson: po pierwsze jest wiele fajnych arabów które nie są klonami (np Rasasi Shuhrah) po drugie mainstream klonuje siebie nawzajem na potęgę i każe płacić za to gruby hajs. A odpowiadając na Twoje pytanie to:
Moschino Uomo,
Lapidus blacksoul imperial,
Alfred sung homme
Bentleye
Encre
Slejpnir - @KjatanSveisson: po pierwsze jest wiele fajnych arabów które nie są klonam...

źródło: 8fwt9n

Pobierz
  • Odpowiedz
Nikos Sculpture


@dyniel: dziś mi przyszedł Parfum, fajna sprawa

Ja dodam Zarę Sunrise, #!$%@? mam że niby LV, za 50zł to był steal jak nic.
No i nie szkalować mi tu arabów, wiele jest top za swoją cenę, ostatnie moje odkrycie to była Lattafa Mayar dla kobity i Liam Grey dla siebie
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson mam wrażenie, że wszędzie piszę o tych perfumach, ale napiszę znowu (bo je kocham :3): Mauboussin Une Historie d'Irresistible. jeszcze Lalique Pour Homme Equus, gdyby nie tragiczne parametry (będę musiał przetestować Quorum Silver)
  • Odpowiedz
a w sumie skopiuję cały swój komentarz ze Świrów:
Do ~1,5zł/ml
- Davidoff Zino
- Guy Laroche Drakkar Noir
- Daniel Hechter Caractere
- Oscar de la Renta Pour Lui
  • Odpowiedz
Jeszcze nikt nie wymienił, ale Davidoff Cool Water Intense, ale dla mnie zbyt ambrowy/landrynkowy(?) Na fragrze widnieje podobieństwo do Le Beau, ale wg mnie ni cholery
  • Odpowiedz