Wpis z mikrobloga

zgłoś multi w takim razie


@Trelik o to to. Bardzo proszę. Zobaczymy kto wyjdzie na głupka. Tylko napisz potem o tym, bo już nie pierwszy raz słyszę, że nim jestem, a nie znam człowieka.

Jestem konserwatywką. Mam po prostu wyrazistą szczękę, która jest przez facetów uważana za groźną i dlatego uchodzę za faceta. Doszłam do tego ostatnio po kilku wskazówkach @Linnior88
@Linnior88 codziennie. Bo jak wiadomo nie ma kobiet o konserwatywnych poglądach i z poczuciem humoru. Tylko chłop może.

Apropos. @furcio obczaj konto Najki na Twitterze. Ostatnio dostała pozew od tych nawiedzeńców z ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych za powiedzenie, że Braun nic takiego nie zrobił.

jak lewak bawi się w transa to jest spoko, ale jak prawak to robi już im się to nie podoba :)


@Trelik xddd
@PomidorovaLova mieszkam w Warszawie, ale moja babcia hodowała kiedyś kury. Miałam swoją ulubioną, którą nazwałam Miętus. Była bardzo tłusta i pierwsza biegła do jedzenia jak się niosło. Babcia robiła karmę z obierek, która wspaniale pachniała. W podstawówce chciałam być w przyszłości zakonnicą, ale się zniechęciłam jak zaczęłam dojrzewać i zwracać uwagę chłopców.
Bo jak wiadomo nie ma kobiet o konserwatywnych poglądach i z poczuciem humoru.


@WielkiNos: Ale Ty nie masz poczucia humoru, tylko jesteś trollem-atencjuszem wrzucającym wpisy w tematach, które bulwersują wykopków, najpierw to były grube baby, potem jak się okazało, że wykopki oburzają się z powodu psów i psiarzy, to wrzucałeś posty o tym, no i oczywiście tatuaże i złe p0lki xD