Wpis z mikrobloga

Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat i z #!$%@? wejściami na zasilanie które po 9 miesiącach padają.
NIGDY WIĘCEJ GOWNA sony !!!
#sony #kupujzwykopem #polska #telewizory #telefony
rKle - Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat ...

źródło: 20240206_074820

Pobierz
  • 199
@Leniek a to że sony w TV i smartofnach jest do tylu dobre 5 lat bo tak i już to każdy wie.
Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego sony robi dobry produkt, a potem olewa software. W smartofnach dają najlepsze moduły aparatów, a oprogromowniem sprawiają że wypada jak średniaki. Ładują do tv najlepsze matrycę OLED i dają smarta z TV z 2016 roku i w między czasie wyłączają kolejne funkcje bo nowy tv
a co to za SUPER system TV z 2024 roku co działa gorzej niż gry na PC 386DX z lat 1990


@rKle: wymagania aplikacji ciągle rosną, stosując te sama analogie to tak jakbys odpalił win XP na 386DX
via Wykop
  • 1
a napisz do ich serwisu to dopiero cyrk, ja idę z Sony do sądu.


@Adicts: bo PANEM Klientem jest się do momentu zapłacenia a potem, weź #!$%@? i nie marudź ciesz się ze ci sprzedaliśmy biedaku.
Do mnie przyjechali dwaj specjaliści sieroty z sony i nie umieli zdjąć TV sony ze ściany bo miał założone 2 blokady czyli 2 śruby na ich firmowa nogę na której wiesza się ich TV na
Rozwiązanie: Kupuj TV tylko pod kątem jakości obrazu i jakości wykonania, do obsługi systemu kup zewnętrznego porządnego boxa, albo przyzwoite Xiaomi Mi Box S TV 4K albo premium - nVidia shield


@Leniek: no super rozwiązanie, wydaj kilka k na TV tylko po to by dokupić jeszcze dodatkowe akcesoria do obsługi funkcji które powinny być w standardzie xD

miej 10 letni tv, dziw się że nie pociągnie nowoczesnych aplikacji


@regulamin_serwisu_wykop: a
@Xuzoun: Alternatywa jest płakać na wykopie że aplikacji są wyłączane, albo nie kupowanie TV wcale. Wybierz co Ci bardziej odpowiada. A i "kilka k" na TV to niestety nie jest budżet w którym możesz liczyć na dbanie o Ciebie przez producenta, Możesz tupać nóżką i się oburzać, ale taka jest rzeczywistość. Głosuj portfelem, TV to nie jest sprzęt niezbędny do życia
via Wykop
  • 0
No Ty się nie dowiesz co to za system, bo masz dziesięcioletni telewizor.


@Vetinari: przepraszam że mam 10 lat i że nie kupuje TV sony co 2 lata.
Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat


@rKle: mam A80J od 4 lat i złego słowa nie powiem...
via Wykop
  • 0
dwa takie mam 41cali i 55cali i te same wady maja.


@Anakee: dwa takie mam 41cali i 55cali3D i te same wady maja. Wtedy kosztowały razem 8tys to dziś 12tys by kosztowały i nie polecam szmelcu od sONY.
@rKle: no mega straszne funkcje Ci wyłączają. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale telewizor nigdy nie będzie tak szybki jak telefon. Masz 10 letni TV i chcesz by działał on tak jak dzisiejsze ()
@rKle: ja wiem że w Polsce to kupa kasy, ale 8k to jest cena za telefon z półki premium a nie najwyzsze modele TV, z resztą nie ważne ile wydałeś i tak wszystko zalezy od serwisu ktory z producentam to ma tyle wspólnego że podpisał umowe na obsługe zgłoszeń gwarancyjnych. Mozna tupac krzyczeć, albo głosowac portfelem, szukać obejść problemów lub nie kupować TV wcale. Jakiś czas temu albo za kilka tygodni
@Leniek gadasz jak potluczony troche, webOS to spoko system, mam 3letni LG, nawet bym powiedzial ze sredniak bo 75' za niecale 5k dalem w 2021 i webos moze nie tak jak ba poczatku ale dziala dosc plynnie jak na 3letni sprzet. W dodatku ma praktycznie wszystkie aplikacje do streamingu, ciagle dostaje aktualizacje, a jak czegos nie ma na streamingach to cyk AirPlayem z iPhona. No i ma hdmi 2.1
@bukszpryt

@rKle: nie potrzebuje telewizora, ale jakbym miał kupować, to w życiu żadnego "smart" gówna z aplikacjami itp.

to ma być monitor grzecznie wyświetlający wszystko, co mu się karze, a nie gówno, które może odmówić wyświetlania czegoś z jakichś serwisów, bo mu się nie podoba.


Są jakieś sensowne telewizory bez opcji Smart? Jak jakieś 5 lat temu kupowałem TV to takich nie było. Bez Smart były jakieś chińczyki albo jakieś małe