Wpis z mikrobloga

Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat i z #!$%@? wejściami na zasilanie które po 9 miesiącach padają.
NIGDY WIĘCEJ GOWNA sony !!!
#sony #kupujzwykopem #polska #telewizory #telefony
rKle - Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat ...

źródło: 20240206_074820

Pobierz
  • 199
@rKle: Też mam Sony. Była cała platforma z różnymi aplikacjami, która zniknęła z dnia na dzień i sobie kupiłem w to miejsce firesticka xD Netflix tylko i Prime zostało, ale za to w jakiejś przedpotopowej wersji.
@rKle: nie potrzebuje telewizora, ale jakbym miał kupować, to w życiu żadnego "smart" gówna z aplikacjami itp.

to ma być monitor grzecznie wyświetlający wszystko, co mu się karze, a nie gówno, które może odmówić wyświetlania czegoś z jakichś serwisów, bo mu się nie podoba.


@bukszpryt: więc musisz chyba kupić jakiegoś CRTka, bo teraz to już chyba tylko smarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@open_or_die:

Ładują do tv najlepsze matrycę OLED i dają smarta z TV z 2016 roku


po co miałbym ci pokazywać tv sony bez androida jak zapewne takich nie ma?

Nie widzisz sprzeczności w swoich wypowiedziach?
na każdy system jest plex


@open_or_die: 22PLN na miesiąc za możliwośc dekodowania sprzetowego? Nie, dziekuję, pomijając już ostatnie kontrowersje. Nie po to mam własny serwer i kupuje BD żeby jeszcze płacić abonament
@Drmscape2

>Ładują do tv najlepsze matrycę OLED i dają smarta z TV z 2016 roku i w między czasie wyłączają kolejne funkcje bo nowy tv ledwo co działa.


@open_or_die: Pokaż mi OLED Sony bez Androida. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A Sony nie ma własnego systemu?