Wpis z mikrobloga

Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat i z #!$%@? wejściami na zasilanie które po 9 miesiącach padają.
NIGDY WIĘCEJ GOWNA sony !!!
#sony #kupujzwykopem #polska #telewizory #telefony
rKle - Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat ...

źródło: 20240206_074820

Pobierz
  • 199
@rKle: Zanim zrobi się tu turbo gówno burza macie mirasy kilka protipów.

Wszystkie TV poniżej pewnej półki cenowej to gówno. Każdy system w TV nawet z półki premium to gówno.

Rozwiązanie: Kupuj TV tylko pod kątem jakości obrazu i jakości wykonania, do obsługi systemu kup zewnętrznego porządnego boxa, albo przyzwoite Xiaomi Mi Box S TV 4K albo premium - nVidia shield
@open_or_die: pierwsze mi boxy pewnie tak, mibox 4k działa porównywalnie do androida na TV premium, a to że android jest wolniejszy od innych systemów to inna sprawa, ale ma najwiecej apek, i z tego co wiem to jako jedyny ma opcje na youtube bez reklam ze sponsorblockiem na TV, no i itegracja z telefonami tez najlepsza, no chyba że ekosystem apple, to jest jeszcze apple TV czy jak sie to tam
Ja na swój telewizor noc nie mogę powiedzieć. Od zakupu 15.01.2014 chodzi do teraz.
Przez pewien czas używałem na nim komunikatora Skype z kamerką, po trzech lub 4 latach wycofali tą aplikację z systemu, ale to nuż i tak mi to noe przeszkadzało bo już z niej noe korzystałem.
Pół roku przed ukończeniem gwarancji telewizor zaczął się nie włączać..., więc cyk: dzwonię na infolinię i przedstawiam systuację. Kobieta za słuchawką mi mówi,
masqar - Ja na swój telewizor noc nie mogę powiedzieć. Od zakupu 15.01.2014 chodzi do...

źródło: temp_file4737901056494716642

Pobierz
@Leniek mam miboxa 4k, 4k 2 gen i sticka.
Żaden na androidzie 12 nie działa dobrze, pierwsza aktualizacja na androida 12 była tak słaba ze ją wycofali, a urządzenia co jakiś czas się resetowały bez powodu.

Droższe tv mają szybszego androida, czasy 2 rdzeni i 1 gb ram w TV dawno odeszły i zostały tylko w szrocie za 1200 zł.
@rKle: Android Stick macha ci zza rogu kolego! (σ ͜ʖσ)

@bukszpryt: a nie lepiej kupić normalnie SMART (bo wszystko poza najniższą półką jest SMART) i jak system dokona żywota, to dokupić Android Stick i cieszyć się dalej systemem?

Chociaż mój SMART TV działa już 7 rok i apki są nadal aktualizowane ¯\(ツ)/¯.
Droższe tv mają szybszego androida, czasy 2 rdzeni i 1 gb ram w TV dawno odeszły i zostały tylko w szrocie za 1200 zł.


@open_or_die: Sony to chyba 3 czy 4 lata temu dopiero odszedł od #!$%@? mediateka. tak czy o wak nVidia shield jest królem android TV i pewnie jeszcze długo pozostanie