Wpis z mikrobloga

Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat i z #!$%@? wejściami na zasilanie które po 9 miesiącach padają.
NIGDY WIĘCEJ GOWNA sony !!!
#sony #kupujzwykopem #polska #telewizory #telefony
rKle - Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat ...

źródło: 20240206_074820

Pobierz
  • 199
@Leniek: plex ma jakiś abonament?
wiem że na telefonach jest jednorazowa opłata za pełną wersję ale po za tym wszystko działa od strzała bez żadnych opłat.
używam na windowsie, webOS i na android tv.

pomyliłeś serwer plex z plex pass.
@myszczur:

Kup se chromecasta


@msichal:

po prostu kup se jakiegoś tv sticka i bzikaj


Działam na PC-HDMI-TV już od dawana i smartfonie Wifi Direct Mirror do TV (bez datowych zbędnych urządzeń i kosztów)
@Leniek: powiem co więcej, na moje oko nie ma sensu marnować sobie miejsca na serwerze/dysku na filmy BD bo i tak nie widzę różnicy między wersją "bezstratną" która dobija 100gb na 1 film FHD, a taką która ma 20-25 gb.
no chyba że bym robił stopklatki i porównywał statyczny obraz, to wtedy może tak.

w zupełności wystarcza mi web dl w full hd, teraz sobie ściągam na dyskietki wszystko z disneya.
@open_or_die: 100GB to bezstratny blueray 4K HDR. MAM specyficny use-case poza kilkunastoma filmami do których lubie wracać to kupuje BD -> wrzucam w napęd i odpalam skrypt kiedys sobie gdzies obejrzę i usuwam z dysku. Problem w tym że nie wiem gdzie będe oglądał, czy tam gdzie stoi serwer czy w innym miejsu i tu juz musze transkodowac w locie bo upload mam jedynie 60Mbps w miejscu gdzie stoi serwer.

Do
@open_or_die wykopki to są #!$%@? debile do kwadratu. Każdy temat wyjaśniany z poziomu eksperta nawet nie mając bladego pojęcia o nim. To już nawet nie jest śmieszne.
Banda pryszczatych frustratów bez pojęcia o życiu.
@rKle: ja mam Sony x90h od 3.5 roku i złego słowa nie mogę powiedzieć. Trzeba wziąć pod uwagę że na przestrzeni ostatnich 10 lat był większy przeskok technologiczny niż np będzie choćby przez 10 lat od teraz. Wystarczy popatrzeć na telefony, jakie były w 2010-2015, nic rewolucyjnego a potem np 2015-2020 gdzie procesory w telefonach kilkunastokrotnie pobijały swoje osiągi. Skoro są sprzęty z dużą mocą obliczeniową to twórcy aplikacji z tego
@rKle mi Yamaha wycięła taki numer z amplitunerem, z dnia na dzień zwinęli usługę radia internetowego w starszych modelach, co bardzo ceniłem bo mogłem słuchać muzyki z całego świata niemalże bez reklam bez żadnych dodatkowych urządzeń.
@open_or_die Nie wiem w czym problem, popieram @bukszpryt , ja też kupując tv starałem się, żeby miał jak najmniej "smart-szmelcu". Nie po to mam konsolę, żeby jeszcze #!$%@?ć się z aplikacjami w tv. I tak, kupiłem sony, jestem zadowolony bo ma dobrą jakość obrazu, a ze smarta skorzystałem raz - żeby sprawdzić jak działa. #!$%@?, tak jak się spodziewałem. Sprawdziłem, zapomniałem. Można nie korzystać ze smarta w tv, jak widać
@rKle mnie to zadziwia, że producenci cały czas wsadzają w te telewizory jakieś gowniane podzespoły, które pewnie już 20 lat temu byłyby przestarzałe. Nic mnie bardziej nie irytuje, jak sytuacja kiedy raz na rok odpalam smartTV w Samsungu, a ten się zacina już w menu. I to w dobie takich urządzeń jak raspberry pi, które spokojnie zjada dupą te wszystkie oficjalne gównosystemy producentów, a kosztuje ułamek ceny TV.