Wpis z mikrobloga

Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat i z #!$%@? wejściami na zasilanie które po 9 miesiącach padają.
NIGDY WIĘCEJ GOWNA sony !!!
#sony #kupujzwykopem #polska #telewizory #telefony
rKle - Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat ...

źródło: 20240206_074820

Pobierz
  • 199
webOS to spoko system


@ZielonyRozpustnik: wszystko zależy z czego korzystasz

Jellyfin już jest? F1TV jest? Youtube bez reklam ze sponsorblockiem jest? - Dla mnie te 3 apki muszą być, tobie mogą wystarczyc podstawowe, a webOS faktycznie jest szybki
@rKle: mam bravie z nizszej polki cenowej od ponad 3 lat (XH80), aktualizacje co drugi miesiac, wszystko dziala jak w dniu zakupu, bez problemu streamuje przez airplay czy do youtube, jedyny problem jaki mam to niektore #!$%@? apki ale to wina HBO i disney, chyba biora najtanszych podwykonawcow
dwa takie mam 41cali i 55cali3D i te same wady maja. Wtedy kosztowały razem 8tys to dziś 12tys by kosztowały i nie polecam szmelcu od sONY.


@rKle: to tyle zapłaciłem za jeden na promocji i polecam. Jakość obrazu jest dobra :)
Odmówili mi naprawy telewizora za 8k, argumentując tym że mam syf w mieszkaniu.. składam pozew i jazda z #!$%@?


@Adicts: pierwsza rozprawa za 2 lata?
@Leniek nie mam pojecia co to za appki ale sprawdzilem i z tych trzech to chyba tylko jellyfinn. Bardziej mialem na mysli te najbardziej popularne tj amazon netflix disney i hbo + wiele innych mniejszych/mniej popularnych w pl.

Dobra juz sprawdzilem, jellyfin to w skrocie appka do przegladania pirackich tresci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie potrzebuje telewizora, ale jakbym miał kupować, to w życiu żadnego "smart" gówna z aplikacjami itp.


@bukszpryt: no właśnie smart wyświetla, co mu się każe. Można castować z Netflixa, YT czy czegokolwiek (chyba, że to sony xd), można spotify podłączyć.
Android TV mam, działa zajebiście.
Są jakieś sensowne telewizory bez opcji Smart?


@Variv: niestety już wszędzie pchają system. A szkoda, bo przez to Tv się kosmicznie długo uruchamia.
Mam nvidie shield z lineageos i mogę polecić. Zawsze najnowszy android, nie muli i jak jade w delegację, to poxpinam pod telewizor hotelowy i oglądam jak w domu.
@dafto

>Są jakieś sensowne telewizory bez opcji Smart?


@Variv: niestety już wszędzie pchają system. A szkoda, bo przez to Tv się kosmicznie długo uruchamia.

Mam nvidie shield z lineageos i mogę polecić. Zawsze najnowszy android, nie muli i jak jade w delegację, to poxpinam pod telewizor hotelowy i oglądam jak w domu.


Hmm mam 5 letnie TV i uruchamia się szybciutko. Choć z tego co przeczytałem w instrukcji to on wyłączony
jellyfin to w skrocie appka do przegladania pirackich tresci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZielonyRozpustnik: w duży skrócie to #!$%@? głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak chcesz oglądać w najwyzszej ajkości to albo musisz mieć odtwarzacz blue ray, albo robic ripy samodzielnie 1:1 i wrzucić na własny serwerek

Do piracenia to jest stremio którego pewnie tez nie ma
@Variv: start od zera u mnie trwa jakies 30s ale z trybu czuwania ponizej sekundy, tryb czuwania bierze 0,5W + 2W karta sieciowa wiec rocznie kosztuje jakies 17zl, nie widze zbytnio sensu zeby go regularnie wylaczac z pradu
Ładują do tv najlepsze matrycę OLED i dają smarta z TV z 2016 roku i w między czasie wyłączają kolejne funkcje bo nowy tv ledwo co działa.


@open_or_die: Pokaż mi OLED Sony bez Androida. ( ͡° ͜ʖ ͡°)