Wpis z mikrobloga

@Elberus: Z ciekawości co można robić w tej grze tyle czasu? Raz ją ukończyłem ostatnio próbowałem zacząć drugi raz pod dodatek ale mnie wynudziła strasznie po 10h i to nie wynudziło strzelanie tylko dialogi, których nie mogę pomijać. Znam już wydarzenie a postać i tak musi przejść w kąt i odbębnić pitu pitu. Więc jako, że ponad 1300h to naprawdę coś tam musiałeś robić konkretnego.
  • Odpowiedz
  • 0
@orgin246: trochę jak w GTA- jeżdżę, słucham radia, rozbijam się samochodem, przejeżdżam przechodniów i testuję skuteczność policji albo czyszczę miasto z przeciwników i próbuję coraz to nowe sposoby na eliminowanie ich, sprawdzam haki, wszczepy, bronie i sposoby na rozwijanie postaci.
dlaczego nie możesz pomijać dialogów? przeważnie można, a jak nie to jest taki mod na przyspieszanie czasu
  • Odpowiedz
@Elberus: Grasz tak jak nigdy nie potrafiłem w gta bo zawsze to było dla mnie nudne. Nie krytykuje po prostu bawi nas coś w innego w grach ale teraz rozumiem ilość godzin nabitych. Jeśli chodzi o przewijanie dialogów to nie zawsze jest możliwość do ich przewijania. Po prostu jakby zaczyna się irl cutscenka jak w skyrimie, czytaj stoją ludzie i gadają ale nie wyświetla się przycisk pominięcia dialogu.
  • Odpowiedz