Wpis z mikrobloga

Po prostu komor #!$%@?ął tekst


@Ranmus: bo to mogła być co najwyżej niezła rada indywidualnie, ale przecież kontekst sytuacji sprawia, że odbierana jest uniwersalnie, a wszyscy pracy zmienić nie mogą. Teraz niby mamy rekordowo niskie bezrobocie, ale wciąż nie przekłada się to na jakąś zajebiście dużą liczbę atrakcyjnych wakatów. To tak jakby ktoś do młodych Hiszpanów powiedział, aby przestali być leniwi. Problem? Jaki problem. Zwykłe umywanie rąk. Tusk miał fajne pierwsze
Złapani na prostym pytaniu spontanicznie obnażyli swoją niekompetencję do bycia liderami jakichkolwiek przemian.


@HansLanda88: Może Komorowski tak, ale Tusk? Przeginasz w drugę stronę. Przy aktualnej sytuacji demograficznej palącym problemem jest podniesienie kobietom wieku emerytalnego do 65 roku życia, a w dłuższym czasie i kobietom i mężczyznom, czyli de facto zmiany które już kiedyś wprowadził, przez które przewalił wybory, a populistyczny PiS cofnął według obietnic wyborczych. Co miał więc powiedzieć Tusk do
nie jest ciekawe że Konfederacja


@ipkis123: generalnie nic co robi konfederacja nie jest ciekawe bo oni właśnie nic nie robią a tylko co najwyżej gadają, masakrują, wyjaśniają, itd.. ale kompletnie nic z tego nie wynika bo oni istnieją jedynie w sferze medialno-internetowe-memicznej
@Pompejusz: W 2015 miałeś prawie 11% bezrobocia. Sam pamiętam jak wtedy poznałem laskę, która się cieszyła, że ma 10zł za godzinę a była po studiach na politechnice.
Komor miał rację

Niestety, byłem wtedy krótko po zakończeniu studiów, miałem rok stażu, zarabiałem 1800 zł na rekę i dopiero poznałem obecną partnerkę, więc gówno mogłem zrobić (nie miałem też wkładu własnego), a potem zaczęła się pompa.

Nie każdy niestety jest programistą (a szkoda).
prawie na samym dołku indeksu nieruchomości


@Pompejusz: No i? Przecież wtedy zdolność kredytowa była bardzo słaba. Trzeba było dużo zarabiać, aby bank łaskawie dał kredyt.