Wpis z mikrobloga

Kilka razy w ostatnim czasie na tablicy FB pojawily mi się zdjęcia z sesji ciążowej znajomych oraz ich żon i ugh, powiem wam, że o ile sens robienia takich zdjęć dla siebie czy najbliższej rodziny na pamiątkę jeszcze jestem w stanie zrozumieć, to wrzucanie ich publicznie na FB już tak nieco mniej. Jakoś estetyka takich zdjęć jest dla mnie odrzucają. Foty półnagiej baby z bebzunem ciążowym obejmowanej przez faceta stojącego w samych spodniach, który wygląda jakby #!$%@?ł z planu teledysku "Sandu Ciorba - Dalibomba" wydają się być raczej mega kiczowe i w życiu bym czegoś takiego nie udostępniał publicznie.
#ciaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
RobieZdrowaZupke - Kilka razy w ostatnim czasie na tablicy FB pojawily mi się zdjęcia...

źródło: maternity-pregnancy-photoshoot-London

Pobierz
  • 84
@RobieZdrowaZupke: i większość tych zdjęć jest na czarnym tle xD o ile te zdjęcia są kreatywne (np znajomy jest fanem motocykli i jego żona też, zdjęcie z dzieckiem zrobili tak że oboje są w stroju motocyklowym a dziecko znajduje się w kasku) to to fajnie wygląda tak zdjęcia z sesji ciążowej, gdzie jak na zdjęciu wrzuconym przed ciebie oboje są rozebrani i w sumie poza ciążą nie ma tu nic ciekawego,
@RobieZdrowaZupke a ja jakoś nie mam nic przeciwko... Co mnie to obchodzi laska wrzuci sobie zdjęcie raz bo się cieszy, chce się pochwalić i tyle (a są pary, które latami się starają o dziecko). Już bardziej mnie irytuje bezrefleksyjny spam zdjęciami dziecka. Ale jest na to rozwiązanie-unfollow. Życie jest za krótkie żeby się przejmować takimi pierdami ¯_(ツ)_/¯