Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Trauma_Teddy: to ja znam ze studiów historię, gdzie koleś odrzucał zaloty kobiety na imprezie w akademiku i ona urażona tym faktem oskarżyła go o gwałt. Pech chciał że laska brała benzodiazepiny na zlecenie lekarza (bezsenność, stany lękowe), więc badania krwi zinterpretowano że koleś jej podał tabletkę gwałtu. I został aresztowany, spędził w areszcie kilka tygodni zanim wyszło że nic jej nie podał ani nawet nie odbył z nią stosunku.
@sildenafil: @Trauma_Teddy @sildenafil

W niektórych krajach wprowadzono prawo w świetle którego seks należy uprawiać wyłącznie po potwierdzeniu zgody z obydwu stron. Mowa o państwach skandynawskich - Szwecji i Danii. Brak zgody od jednej ze stron jest równoznaczny z gwałtem. W tym drugim kraju wprowadzono właśnie aplikację, którą możemy bezpiecznie potwierdzić stosunek seksualny z naszym partnerem, zanim do niego dojdzie. Aplikacja o której mowa, to iConsent (słowo "consent" w j. angielskim oznacza
można się śmiać, ale ja byłem świadkiem sytuacji, w której laska cały wieczór kleiła się do typa, poszli razem do pokoju, a po godzinie płacz i awantura na hotelowym korytarzu, bo się zaczął do niej dobierać xD


@Trauma_Teddy a skąd wiedziesz co się działo w pokoju i czy ona w ogóle chciała się ruchać?