Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sildenafil: można się śmiać, ale ja byłem świadkiem sytuacji, w której laska cały wieczór kleiła się do typa, poszli razem do pokoju, a po godzinie płacz i awantura na hotelowym korytarzu, bo się zaczął do niej dobierać xD
Tak zszokowanego typa to jeszcze nigdy na oczy nie widziałem xD
  • Odpowiedz
  • 64
@Trauma_Teddy: to ja znam ze studiów historię, gdzie koleś odrzucał zaloty kobiety na imprezie w akademiku i ona urażona tym faktem oskarżyła go o gwałt. Pech chciał że laska brała benzodiazepiny na zlecenie lekarza (bezsenność, stany lękowe), więc badania krwi zinterpretowano że koleś jej podał tabletkę gwałtu. I został aresztowany, spędził w areszcie kilka tygodni zanim wyszło że nic jej nie podał ani nawet nie odbył z nią stosunku.
  • Odpowiedz
@sildenafil: jednym z rozwiązań zabezpieczających przed fałszywymi oskarżeniami (o dowolne przestępstwo, nie tylko zgwałcenia) jest zaostrzenie kar za fałszywe oskarżenia i wyższych zadośćuczynień za naruszenie tym dóbr osobistych.
  • Odpowiedz
@Krs90: Mam wrażenie że w Polsce i tak wejdzie nieprzychylne prawo dla mężczyzn. Dobrze że powstają organizacje mówiące wprost o równości płci i o tym że ruchy takie jak Lewica o tą równość nie walczą a o przywileje.

Pozdrawiam i z Bogiem
  • Odpowiedz
@sildenafil: @Trauma_Teddy @sildenafil

W niektórych krajach wprowadzono prawo w świetle którego seks należy uprawiać wyłącznie po potwierdzeniu zgody z obydwu stron. Mowa o państwach skandynawskich - Szwecji i Danii. Brak zgody od jednej ze stron jest równoznaczny z gwałtem. W tym drugim kraju wprowadzono właśnie aplikację, którą możemy bezpiecznie potwierdzić stosunek seksualny z naszym partnerem, zanim do niego dojdzie. Aplikacja o której mowa, to iConsent (słowo "consent" w j. angielskim oznacza
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy: to jest nic dwoch moich ziomeczkow z lodzi wzielo sobie malolate na hotel zeby ja wziac na dba baty finalnie pozwala ich o gwalt i okazalo sie ze nie ma 16 lat i oboje mieli isc siedziec na szczescie okazalo sie ze taksowkach z ktorym jechali ma.nagrane jak upewnia ich ze skonczyla 18stke ale taka przestroga dla innych moglo skonczyc sie fatalnie
  • Odpowiedz
można się śmiać, ale ja byłem świadkiem sytuacji, w której laska cały wieczór kleiła się do typa, poszli razem do pokoju, a po godzinie płacz i awantura na hotelowym korytarzu, bo się zaczął do niej dobierać xD


@Trauma_Teddy a skąd wiedziesz co się działo w pokoju i czy ona w ogóle chciała się ruchać?
  • Odpowiedz
@sildenafil: no TAK #!$%@? BYŁO właśnie i będzie

jak wy zamierzacie żyć godnie, skoro wiedzę o życiu opieracie o jakieś z #!$%@? wyssane memy? xD
  • Odpowiedz
  • 7
@aki_: tak będzie po zmianie definicji gwałtu. Jeżeli brak zgody oznacza gwałt, a zgodę można wycofać w dowolnym momencie, to połącz sobie kropki.
  • Odpowiedz