Wpis z mikrobloga

Juleczka chodząca do restauracji z kotem, który wylizuje sobie odbyt jak sie wysra po czym pije z nią kawę z tej samej szklanki każe kobietom karmić piersią dziecko w kiblu, bo według niej naturalne karmienie jest obrzydliwe.

Jak psiarze i kociarze pozwalający zwierzętom wchodzić na stoły i blaty, jedzący z nimi z tych samych naczyń tymi samymi sztućcami mogą się wypowiadać o tym, co jest obrzydliwe? ( _)

#karmieniepiersia #psiarze #kociara #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Juleczka chodząca do restauracji z kotem, który wylizuje sobie odbyt jak ...

źródło: temp_file253282383934527729

Pobierz
  • 114
Jak dla mnie to niech ludzie nawet nago chodzą, uważam że ciało samo w sobie nie jest w żaden sposób gorszące, jest piękne i nagie ciało dużo więcej mówi o człowieku niż ubranie, ubranie jest sztuczne i na pokaz, ciało jest naturalne i szczere :D


@voot: Problem w tym że większość facetów nie wygląda jak przypakowane adonisy z 8% bodyfatem a większość kobiet nie wygląda jak dwudziestoparolatki zarabiające na swoim wyglądzie.
@Werdna: przecież i ubrani ludzie są w większości bardzo nieatrakcyjni, komicznie ubrani, kobiety w ponad 90% wymalowane jak na casting do filmu komediowego :D, jak będą nadzy to się na gorzej nie zmieni :)
Ubrani ludzie też są brudni, nieraz śmierdzący, to też za dużo nie zmieni nie musisz nikomu tych niedomytych członków dotykać i wąchać :D Nie musisz nikomu zaglądać pomiędzy pośladki. Dawno nie jeździłem komunikacją zbiorową, ale co rok
Czy taka osoba robi komuś krzywdę tym, że wyraża swoje zdanie


@shiverr: Odniosę się tylko do tego jednego zdania. Tak, taka osoba robi krzywdę takim właśnie matkom, które 24/h muszą dbać o swoje dziecko, często nie śpią w nocy i może jedyną chwilą wytchnienia jest dla niej wyjść z domu, może do parku, może coś zjeść na szybko. Dlatego punktowanie takich kociar i innych singli co im się wydaje, że są
@clown_world_order: nie no pewnie, bo zaplanowanie nakarmienia kaszojada przed i po wizycie w restauracji to jest takie #!$%@? wyzwanie logistyczne ze jest to nie do zrobienia. Ile takie dziecko razy je, 6x na dobe? To naprawde trzeba tak rezerwowac stolik w restauracji, aby zaszczytny moment #!$%@? cycora przypadal na moment kiedy ludzie chca w spokoju i kulturze zjesc posilek?

Dla mnie to jest buractwo i tyle. I o ile nie zgadzam
@WielkiNos: Szanuje Twoją aktywność mirabelko, która wreszcie pokazuje wykopkom, że karmienie piersią to normalna sprawa, a poczucie obrzydzenia i namawianie do karmienia w kiblu do tego to jakaś aberracja.
nie no pewnie, bo zaplanowanie nakarmienia kaszojada przed i po wizycie w restauracji to jest takie ku&$a wyzwanie logistyczne ze jest to nie do zrobienia. Ile takie dziecko razy je, 6x na dobe?


@larvaexotech ch&$a się znasz na dzieciach, a próbujesz dyskutować ze specjalistą? Nie zawracaj ludziom dupy i idź się najpierw douczyć.

6 razy na dobę hahaha. Chyba 6 razy na godzinę.

@kcrgs jasne. Sama bym tak co prawda nie karmiła,
: mam dwoje dzieci, jedno ma rok i jest karmione piersią, pierwsze też karmiłam. Myślę, że każda normalna kobieta trochę jest zawstydzona tym, żeby wystawić pierś na widok publiczny i robi możliwie wszystko, by było to dyskretne. Karmiłam w restauracjach, parkach, w aucie itd. Mam staniki do karmienia, zawsze jakiś kocyk. Staram się nie wyciągać piersi góra tylko pod bluzka, wtedy prędzej widac moje fałdy niż pierś. Nie da się zaplanować posiłków,
@WielkiNos mnie zawsze smiesza ludzie z psami w holandii. Ogolnie musza zbierac gowna po swoich pociechach. Zawsze jak widze srajacego psa to czekam z usmiechem az wlasciciel posprzata. Oczywiscie stoje tak zeby mnie widzieli, zeby przypadkiem nie zapomnieli posprzatac XD
@WielkiNos: wielki nosku po pierwsze to Ty #!$%@? sie znasz na zwierzetach a tez ochoczo klapiesz ozorem na ich temat, wiec wiesz zbawianie swiata to najlepiej od osoby w lustrze zacznij ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy to jednak dziala tylko w jedna strone i akurat Ty mozesz swoje populistyczne wysrywy pisac na tematy o ktorych nie masz pojecia, a inni maja "nie zawracac dupy" bo "rozmawiaja ze
@Xuzoun akurat mycie się raz dziennie jest normalne (w przeciwieństwie do nie mycia rąk i zębów ugh obrzydliwe), wyjątek to okres letni, bo pocimy się więcej. Każdy dermatolog Ci to powie, chodzi o nadmierne wysuszanie i podrażnienie skóry. Powiem Ci, że nie tylko Polacy mają problem z higieną, we Francji nie lepiej niestety :(.