Wpis z mikrobloga

Muszę zredukować stanowisko :/ Okazało się, że ukrainiec będący pod moim dyktatem w #korpo to ruski jest co zdobył paszport nielegalnie. Firma jak ogólnie sprzyjająca ruskim, ale zezwoliła na wypowiedzenie mu UoP. Tak więc dziś o 16:00 otrzyma ode mnie fizyczne wypowiedzenie. Co z nim dalej nie wiem...
Problem w tym, że typ jest dobrym pracownikiem. Jedyna wada to, że nie ma szacunku ogólnie do kobiet i to widać w relacjach biurowych...


#pracabaza #zalesie #pracait #it
  • 92
  • Odpowiedz
@odysjestem: Uciekł z popieprzonej ojczyzny i wstydzi się pochodzenia - wg mnie człowiek zrehabilitowany.
@xfre: Pozwól mu udawać Ukraińca i nie przejmuj jego losem. Poradzi sobie jeśli jest dobrym pracownikiem
  • Odpowiedz
ciekł z popieprzonej ojczyzny i wstydzi się pochodzenia - wg mnie człowiek zrehabilitowany


@TwojHimars: w żadnym wypadku, dopóki jego bracia mordują innych

Niech wraca do siebie i ginie

Wiele narodów potrafili obalić swoich tyranów. Tylko ruskie zawsze siedzą cicho i jakoś to będzie.
  • Odpowiedz
Jedyna wada to, że nie ma szacunku ogólnie do kobiet i to widać w relacjach biurowych...


@xfre: wow i wy takich podludzi zatrudniacie? Fajna tam musi panować atmosfera. Ruski uciekinier, oszust, szowinista. Podasz nazwę firmy, co by inni mogli unikać?
  • Odpowiedz