Wpis z mikrobloga

Muszę zredukować stanowisko :/ Okazało się, że ukrainiec będący pod moim dyktatem w #korpo to ruski jest co zdobył paszport nielegalnie. Firma jak ogólnie sprzyjająca ruskim, ale zezwoliła na wypowiedzenie mu UoP. Tak więc dziś o 16:00 otrzyma ode mnie fizyczne wypowiedzenie. Co z nim dalej nie wiem...
Problem w tym, że typ jest dobrym pracownikiem. Jedyna wada to, że nie ma szacunku ogólnie do kobiet i to widać w relacjach biurowych...


#pracabaza #zalesie #pracait #it
  • 92
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@kogut_20: podał się ukra, a jest ruskim
@missioncritical nie podam, nie ma opcji, za dobrze mi tutaj :]

Okazuje się, że będę szukać już dwóch pracowników xD
Jednego za góra 21k brutto, drugiego za 10k brutto.
HRBP zesra się znowu, bo taka to ciężka praca spotkać się online z góra 50-cioma kandydatami...
  • Odpowiedz
@Krol_Karo

>ciekł z popieprzonej ojczyzny i wstydzi się pochodzenia - wg mnie człowiek zrehabilitowany


@TwojHimars: w żadnym wypadku, dopóki jego bracia mordują innych


Niech wraca do siebie i ginie


Wiele narodów potrafili obalić swoich tyranów. Tylko ruskie zawsze siedzą cicho i jakoś to będzie.


Ale glupoty pierniczysz to glowa mala. Wielcy obroncy sie znalezli za klawiatura. Juz widze jak biegniesz ratowac polske i przewracac rzad, spieprzal bys stad jak mysz jakby
  • Odpowiedz
w żadnym wypadku, dopóki jego bracia mordują innych


Niech wraca do siebie i ginie


Wiele narodów potrafili obalić swoich tyranów. Tylko ruskie zawsze siedzą cicho i jakoś to będzie.


@Krol_Karo: To jest odpowiedzialność zbiorowa, której nie powinniśmy stosować na zachodzie. Notabene- wiele osób mówiło tak o Polakach w PRL- przecież taki macie rząd, który ma duże poparcie i Polacy to sojusznicy ZSRR
  • Odpowiedz
@TwojHimars: Nie wiesz czy potajemnie nie wspiera ruskich na mediach społecznościowych. Może być pro wojenny i wielka rassija tylko tchórz zwykły :D
  • Odpowiedz
w żadnym wypadku, dopóki jego bracia mordują innych

Niech wraca do siebie i ginie

Wiele narodów potrafili obalić swoich tyranów. Tylko ruskie zawsze siedzą cicho i jakoś to będzie.


@Krol_Karo: mam nadzieję, że kiedyś wyślą cie front i będziesz musiał walczyć w imię Kaczyńskiego i Tuska.
Super jest życzyć komuś śmierci, bo urodził się w niewłaściwym kraju. Szkoda słów.
  • Odpowiedz
@odysjestem: Uciekł z popieprzonej ojczyzny i wstydzi się pochodzenia - wg mnie człowiek zrehabilitowany.


@TwojHimars: typowy zielony ludzik przerzucony przez granicę i żerujący na dorobku cywilizacji której otwarcie i szczerze nienawidzi (co widać po traktowaniu współpracowników) a wykopek nieironicznie pisze że człowiek zrehabilitowany LOL
Tchórz, prawdopodobnie szuja, bez cywilnej odwagi i godności. Trzeba ponosić konsekwencje swoich wyborów.
  • Odpowiedz
@xfre: masz jeszcze troche by nakłonić przełożonych że gościa warto zostawić. 3 dobre dupy nie sa tyle warte co 1 dobry chłop do pracy, jak mu opiszesz sytuacje i jak sie za nim wstawisz i sie uda temat ugasić, to bedziesz miał lojalnego żołnierza, jak się nie uda - to byc może kiedyś gość ci to będzie pamietał i ci pomoze. ZAWSZE idz za swoimi, jak są dobrymi pracownikami.
  • Odpowiedz
@odysjestem: logika wykopków, koleś uciekł z kraju ,żeby nie brać udziału w zbrodniczej wojnie, #!$%@? go do ambasady, niech go deportują, niech zabija Ukraińców ()
  • Odpowiedz