Wpis z mikrobloga

Muszę zredukować stanowisko :/ Okazało się, że ukrainiec będący pod moim dyktatem w #korpo to ruski jest co zdobył paszport nielegalnie. Firma jak ogólnie sprzyjająca ruskim, ale zezwoliła na wypowiedzenie mu UoP. Tak więc dziś o 16:00 otrzyma ode mnie fizyczne wypowiedzenie. Co z nim dalej nie wiem...
Problem w tym, że typ jest dobrym pracownikiem. Jedyna wada to, że nie ma szacunku ogólnie do kobiet i to widać w relacjach biurowych...


#pracabaza #zalesie #pracait #it
  • 92
  • Odpowiedz
@xfre: zastanawiasz się co zrobic z Rosjaninem, który nielegalnie wszedł w posiadanie paszportu. Tylko podpowiem, że w sąsiednim kraju zrobili wojenny #!$%@? i nawet jakiś czas temu złapali u nas ruskiego szpiega, podobno.
Ale to tylko wykształcony, randomowy Rosjanin z lewym paszportem przebywający u nas w kraju. Pewnie jest spoko gościem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że kiedyś wyślą cie front i będziesz musiał walczyć w imię Kaczyńskiego i Tuska.

Super jest życzyć komuś śmierci, bo urodził się w niewłaściwym kraju. Szkoda słów.


@Gumaa: To że rusek uciekł ze swojego kraju jeszcze nie oznacza że nie popiera wojny. Sporo z nich popiera wojnę ale twierdzi że putin nie podołał sprawie i to jego wina że teraz bracia słowianie sie zabiają. Albo putin chciał dobrze ale
  • Odpowiedz
@Ilirian: i skąd wiesz, że akurat ten konkretny Rosjanin wojnę popiera?
Wyobraź sobie, że jesteś na jego miejscu. Kaczyński wygrał kolejne wybory i nie wiem, rozpoczął wojnę z Czechami. Ty masz dość tego kraju i głupich ludzi, uciekasz za granicę i aby to zrobić musisz podrobić paszport. Ale chcesz uciec za wszelką cenę, aby nie ginąć za tego karakana z PISu. Wyjechałeś do Irlandii, a Irlandczycy ci mówią, że masz spi*rdalać
  • Odpowiedz
ruskim zwierzęciem, więc nie zasługuje na przebywanie wśród cywilizowanych ludzi.


@Creed-Bratton: W sumie podobnie jak hołota twojego pokroju, stosująca generalizacje, kwantyfikatory i nieprzystającą rzekomo "cywilizowanemu" delikwentowi retorykę. Razem z twoimi kolegami od sekowania ogółu Żydów, murzynów, tzw. ciapatych, Ukraińców etc. moglibyście sobie stworzyć jakiś zamknięty skansen, byleby nie zatruwać atmosfery smrodliwymi miazmatami swoich opinii.
  • Odpowiedz
@xfre: Jestem tym kolesiem i muszę wprowadzić pewne sprostowanie. Zarabiam już 24k zł netto miesięcznie. Proszę tutaj nie kłamać polski robaku!
  • Odpowiedz
@xfre: W obecnych czasach brak szacunku do kobiet do normalne i zdrowe podejście. One nas yebia na każdym kroku. Także wsio w parjatkie.

Chcecie mieć lepiej w kraju musicie trzymać kobiety krótko. Co z tego że ma wykształcenie jak jest słabsza fizycznie. Daliście się zniewolić
  • Odpowiedz
@Gumaa: To co ja bym zrobił nie ma tu znaczenia bo nie rozmawiamy tu o mnie i o sytuacji w Polsce. Nam raczej groziła dyktatura podobna do tej z Węgier/Turcji a w najgorszym przypadku do tej z Białorusi. Ja bym wtedy odpalił plan B i zaczął przygotowywać się do legalnego wyjazdu za granicę. No ale jak napisałem to nie ma tu znaczenia.

Ta wojna nie przyszła znienacka, już po przejęciu krymu
  • Odpowiedz
@Ilirian: W internecie łatwo tak napisać, że byś się przygotowywał do wyjazdu. Rzeczywistość jest inna i mogę się założyć, że wcale byś tak nie zrobił. Zamiast tego obudziłbyś się z ręką w nocniku i milionami ludzi dookoła w takiej samej sytuacji.

Wątpię, że zwykli ludzie w Rosji byli pewni tej wojny. Wyobraź sobie, że urodziłeś się w takiej Rosji i od dziecka żyjesz w takim syfie. To nie jest Polska, gdzie
  • Odpowiedz