Wpis z mikrobloga

Muszę zredukować stanowisko :/ Okazało się, że ukrainiec będący pod moim dyktatem w #korpo to ruski jest co zdobył paszport nielegalnie. Firma jak ogólnie sprzyjająca ruskim, ale zezwoliła na wypowiedzenie mu UoP. Tak więc dziś o 16:00 otrzyma ode mnie fizyczne wypowiedzenie. Co z nim dalej nie wiem...
Problem w tym, że typ jest dobrym pracownikiem. Jedyna wada to, że nie ma szacunku ogólnie do kobiet i to widać w relacjach biurowych...


#pracabaza #zalesie #pracait #it
  • 92
  • Odpowiedz
@xfre: Nic szkoda onucy.

Szukasz kogoś na jego miejsce :D Oczywiście brak doświadczenia - odpalam 10% dla Ciebie za przyuczenie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Krol_Karo: O jak zwykle, niby równość, równouprawnienie itd.
Rodziców tak samo jak narodu - nie wybiera się xD Każdy człowiek jest inny, chce przeżyć, chce wybudować dom, mieć rodzinę, chce grać w komputery. No, ale tak, niech jako jedyny chłop "zdycha".
Fajnie, że w Polsce obalało się PO, albo PiS jak coś złego robili. No iw sumie to, że urzędnicy, sędziowie, policja oraz wszelkie inne instytucje dymają w tyłek zwykłego człowieka.
  • Odpowiedz
jakby co to ni #!$%@? nie nazywaj ludzi mieszkajacych z toba w jednym kraju bracmi. ja twoim bratem nie jestem. #!$%@? ci sie troszeczke


@nobrain: zgadza się, psy bez godności nie są moimi braćmi
  • Odpowiedz
@Krol_Karo obalić tyranów xD
Ty chyba nie masz pojęcia o czym mówisz, nikt normalny nie będzie ryzykować życia swojego i rodziny żeby Puten nie był przy władzy.
Narodowość jest taka jak się czujesz a nie gdzie się losowo urodziłeś. Jak typ miał okazję spieprzyć z kraju i zarabiać dobre siano to byłby skończonym idiota żeby tego nie wykorzystać.
  • Odpowiedz
a Ukraińcy mordują Rosjan, ich też może wywalmy?


@niedorzecznybubr: Jakby Ukraińcy zaatakowali orków to byś miał rację, lecz oni tylko się bronią.

Super jest życzyć komuś śmierci, bo urodził się w niewłaściwym kraju.


@Gumaa: No to niech obalą rząd i zakończą wojnę - tylko tyle potrzeba by wrócić do cywilizacji.

niech go deportują, niech zabija Ukraińców ()


@ShowBiz: Lub niech założy antyputinowską partyzankę.
  • Odpowiedz