Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy można przegrać życie przez imię? Bo moi rodzice chyba chcieli żebym był przegrywem, bo dali mi na imię Zdzisław, gdyby teraz był rok 1950 to może by wszystko było ok, ale jest 2024, a ja kończę niedługo 25 lat i przez imię jestem całe życie wycofany społecznie, oczywiście prawik, wstydzę się przedstawiać nowo poznanym dziewczynom, no bo jak to brzmi: " cześć jestem Zdzisiek". Taka dziewczyna by chyba ze śmiechu padła. Już nie wspomnę o problemach zagranicą gdzie teraz jestem, o poprawnej wymowie mojego imienia mogę zapomnieć. Dlaczego rodzice mi to zrobili... Przecież gdybym się nazywał np Daniel, Adam, Maciek czy Bartek życie by było dużo prostsze...

#feels #imiona #przegryw #zalesie #depresja #imie #gorzkiezale #zycie #me



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja miałem sporo przykrości przez imię, ale to ma dużzy wpływ może do 10 roku życia a nie 25. Poza tym teraz są modne stare imiona, ostatnie dzieci u znajomych jakie pamiętam to Staś i Kazik. Do tego Zdzisław brzmi kozacko, taki mix dzika, zdziwienia i słowiańska końcówka.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeśli Cię to pocieszy to mam kolegę Chada, pukającego regularnie juleczki od lat nastoletnich (oczywiście ma wszystkie fizyczne cechy chada jak wzrost, frame, morda) który ma imię tak przegrywowe, że nie spotkałem innej osoby poniżej 50 lvl z takim imieniem janusz-tier. Nie powiem jakie to imię bo świat jest mały ale to właśnie imię pokroju Janusz/Zdzisiek/Czesiek/Zygmunt dla boomera. Laski w klubach czasami też nie wierzą jak im się przedstawia i
  • Odpowiedz
Zdzisław git imię, zna ktoś Zdzisia co nie jest legancki chłopak? Zdzichu zawsze pomoże, zawsze w opowieściach wychodzi na jego. Potężne polskie imię
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Eleganckie imię i mówię serio. Potężny Zdzisław, co jak ręką pie*dolnie w stół to się drzwi i okna same otwierają na oścież. Niepotrzebnie się przejmujesz bo nie ma czym.

Poza tym tak jak @sprawdzajacy napisał. Skreślić kogoś przez imię to trzeba być niedojrzałym i pie*dolniętym. Z drugiej strony plus bo możesz szybko zweryfikować drugą stronę.
Głowa do góry Zdzisławie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

póki nie poznałem miasta
traktowałem życie jak gówniarz
w końcu mówię: Basta, Zdzisiek na©ü®wiasz!
Spakowałem majdan
stary mi nie dawał tygodnia
ucałowała matka
i po 3 przesiadkach WARSZAWA Wschodnia
Dotarłem na Pragę, Wujek Władek z autami biznes tam robił – król lawet
legalny czy nie – ©h#& mnie to obchodzi
był grudzień 91 rok
początki to kompletny szok
garaż, mieszkanie u wujka, ten skaryszewski blok
skręcałem, rozkręcałem, potem goniliśmy na
  • Odpowiedz
Zawsze zwracam się do kolegow z końcówką -sław pełnym imieniem, bo to tak dumnie i ladnie brzmi. W prawdzie są to imiona bardziej standardowe (Przemyslaw, Jarosław), które posiadają "normalne" zdrobnienia, natomiast uważam (i oni również) że pełne slowianskie imię to powód do dumy - nawet mimo tego, ze jedno z nich przez ostatnie 8 lat nie było pozytywnie kojarzone ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zdzisław to super imię! Dumne,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie przejmuj się Zdzichu! Jakoś to będzie xDDD

dorosły jesteś, zmień imię. Procedura prawna nie jest prosta ale da radę.


@diamondhands: Noo już to widzę, Zdzichu idzie do urzędu a w urzędzie babka 60lvl i mu mówi, że się absolutnie nie kwalifikuje, bo przecież Zdzisław to cudowne imię bo jej dziadek takie.mial i w ogóle co on najlepszego #!$%@? i się nie zgadza i koniec. A jej szefowa Grażyna
  • Odpowiedz