Wpis z mikrobloga

Nurtuje mnie niesamowicie jedna kwestia. Wszyscy wiedzą jakiego świra laski mają na punkcie wzrostu facetów, że facet poniżej 180 to już nie człowiek dla kobiet, to nawet mniej niż śmieć. No i jeszcze kryteria własne mieszkanie, zarobki stabilna praca.

I tu pojawia się dla mnie zagadka wszechświata, może wy będziecie mądrzejsi i pomożecie ją rozwiązać.

Czemu kryterium 180 i wszystkie inne, które wymieniłem w magiczny sposób stają się nieistotne, gdy pojawia się mokebe, ahmed, mohamed czy inny książę orientu? Nagle czasem nawet 170 nie jest potrzebne, bo to zazwyczaj kurduple, a laska jest w stanie spalić za sobą mosty, zostawić wszystko, męża, rodzinę, zniszczyć sobie życie, reputację. Nie ogarniam tego.

#wzrost #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #randki #tinder #kobiety #rozowepaski
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że facet poniżej 180 to już nie człowiek dla kobiet


@Ynfluencer: tylko na wykopie, laski w realu o tym nie wiedzą.
Część kobiet pewnie zwraca uwagę na wzrost, jednak dla większości się to nie liczy, chyba że jesteś naprawdę dużo niższy od danej kobiety.

Dopóki nie założyłem tu konta to nie wiedziałem że jestem niski a mam nie wiele ponad 170. Podrywając dziewczyny w realu zdarzało mi się umawiać z wyższymi
  • Odpowiedz
@Ynfluencer Podziękuj wynalazcom Instagrama i tik toka, które nakręcają ta machinę w obie strony, bo facet też już brzydkiej nie weźmie. Te kanony są nierealne dla większości i będzie coraz więcej samotnych ludzi w grupie tych odbiegających od ideału.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Porównaj trochę ludzi do psów. Krew i geny muszą się mieszać, ponieważ rasy psów z biegiem czasu są coraz słabsze dlatego ludzi tak pociąga egzotyka. Żyjąc w jakimś środowisku i tym samym stadzie mamy szansę na to, że jesteśmy spokrewnieni i potomstwo będzie gorsze lub będzie mieć nawet wady genetyczne. Po prostu w trakcie ewolucji takie zachowanie zapisało się w genach, ponieważ mieszanie się premiowało przetrwanie.
Jeszcze w ubiegłym
  • Odpowiedz
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: ok oski. Może przekaz jest zbyt 'mocno i agresywnie' rzucany w eter, ale to prawda. Jeżeli ty nigdy nie miałeś problemu z podrywem znaczy że jesteś 7+ z twarzy a wzrost pewnie rekompensujesz obnoszeniem się z hajsem. Lub jakiekolwiek inne combo.

Z grubsza chodzi o to że akcje których ty doświadczyłeś, zwykłe chłopy 3/10 widzieli jedynie w filmach albo snach. Mimo że są nawet ogarnięci i potrafią gadać z ludźmi.

bo facet też już brzydkiej nie
  • Odpowiedz
@kaminarii Mylisz się co do dobroduszności i powściągliwości facetów w ocenie kobiet. Słyszałam wiele podłych słów z ich strony kierowanych do mnie i innych kobiet na temat wyglądu, więc nie idealizuj. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni potrafią mieć cięty jęzor, to kwestia wychowania.
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: Pewnie kwestia w jakich kręgach się obracasz. W moich nikt nie jechał po kobietach bez konkretnego powodu. Nie jesteśmy chadami, badboyami, patusami. Zwykłe normalne chuopy. W dalszych kręgach co najwyżej koleżeńskie podś#!$%@? ale też nic więcej.
  • Odpowiedz