Wpis z mikrobloga

Swego czasu u #mazurek był Pan Profesor Markowski. Który to od strony nauki analizował elektorat pisu. Oczywiście nasz dzielny Robercik próbował pajacować, ale Pan Profesor za każdym razem go gasił jak peta. Wspaniały przykład pojedynku gołej dupy z batem :3. Dziwnym trafem przed wyborami nie mogłem odszukać tego klipu, ciekawe dlaczego :3
#bekazpisu #bekazpodludzi #wywiad #markowski
clexi88 - Swego czasu u #mazurek był Pan Profesor Markowski. Który to od strony nauki...
  • 18
  • Odpowiedz
@clexi88: Dawno nie oglądałem Mazurka i nie przepuszczałem, że to tak źle wygląda. Profesor mówi naprawdę ciekawe rzeczy i chciałbym go posłuchać, a typ co chwile przerywa, dramat.
  • Odpowiedz
@clexi88: co to za pieprzeeenie, czesto słuchałem rmfki, czesto dojeżdżał pisiorow tak ze się śmiać chciało, a teraz jezdzi po nowej zmianie i nagle fala hejtu.... no bądźmy sprawiedliwi, jedził po tamtych niech pojedzi po nowych.... a że fakty was bolą to już na to nie poradzę... ale cieszy mnie to tak samo jak przez ostatnie 8 lat
  • Odpowiedz
@JBAIDONALDA: nie rozumiesz, on jeździł faktycznie - nawet Gliński wyszedł z jego programu. Ale to wszystko było "jechanie" ze spadochronem ze szkodą dla polityka, ale nie partii. Facet kiedy miał przystopować to stopował i nie wiercił w brzuchu.
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: @aklor @clexi88 Profesor mówi od pierwszej minuty ciekawe rzeczy np. przytacza przykład Czech jako wzorca dzietności, a dzietność w 2023 spadła o 20% i wyniosła ok. 1,5.

Chwile później bez chwili refleksji mówi, żeby zabrać 500+ najbogatszym, bo sobie poradzą i bez tego xD Może bogatsi płacą większe podatki, ale za to nie dostaną zwrotu w postaci 500+. Wszystko jasne i zrozumiałe.

3 minuta, a mi już
  • Odpowiedz
A czy ten zwrot nie powinien być proporcjonalny do podatków by było sprawiedliwie?


@KubaGrom: Oczywiście, że tak. Niestety ani na świecie, ani tym bardziej w Polsce nie ma sprawiedliwości ekonomicznej i nie tylko ekonomicznej zresztą.

Mało tako, nawet emerytura powinna być wyliczana z podatku dochodowego skoro dopłacamy do emerytur z budżetu państwa, bo ze składek emerytalnych nie wystarcza.
  • Odpowiedz
fakty was bolą to już na to nie poradzę


@JBAIDONALDA: jedyne kogo boli to ciebie dupa widać xd takie fakty że sam ten wywiad, który był wcześniej usunięty wg opa, pokazuje fakt jak się mazurek wije i kombinuje żeby tylko nie mówiło się o tym jaki jest pis xd próbuje go dyskredytować przeinaczając wydźwięk i sens tego co przed chwilą mówił profesor xd. Jak i jawne bronienie "dobrobytu" pisu na
  • Odpowiedz
@Eremites: mnie to gila... ale ja dobrze pamietam co się dzialo w rmf przez 8 lat, a teraz griluje koalicję ktora okazuje się ze robi i bedzie robic to co pisiory.... polcam wczorajsze spotkanie z polska 2050...
  • Odpowiedz
@clexi88 nie da się Mazurka słuchać. Naprawdę coraz trudniej się to odbiera. On już nie tyle przypomina a stał się tym Januszem pisowskim co pod dwóch głębszych rzuca urwami i #!$%@? łapami jak ktoś coś złego powie na partię.
  • Odpowiedz