Wpis z mikrobloga

#kolchoz

Wczoraj wróciłem z kołchozu o 16, umyłem się zjadłem i o 17 zrobiłem sobie drzemkę. Wstałem o 23, odlalem się i poszedłem dalej spać... Jest 4:27, a ja jedynie co zrobiłem od powrotu z pracy to spałem i trzeba iść znowu do pracy.
  • 173
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto byłem jak przyzwyczaiłem organizm do wyłączania się o 16, zmieniłem to i nie mam problemów. Cykl 5:30 wstaje, na 7 do roboty o 15 kończę, jem obiad, pierdoły, czas wolny, kładę się spać o 23-24 i gitara.
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto wstawiłem garnek z ziemniakami (które zdążyłem obrać w 5 minut po pracy), wykąpałem się, wziąłem pierś z kurczaka którą włożyłem do lodówki dzień wcześniej w celu rozmrożenia, zrobiłem kotleta, ziemniaki się ugotowały w tym czasie. Czas operacyjny godzina.
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto siłkę mam po drodze z pracy do domu, prysznic to 10min max w domu się kąpię porządnie, na siłce tylko polewam wodą. Robię po dwie partie dziennie plus brzuch na każdym treningu. 4 ćwiczenia na partie po 3 serie 2min odpoczynku. Brzuch 3 ćwiczenia. Problem leży po twojej stronie ze nie potrafisz ograniczając swojego czasu.
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto boże co za biadolenie. Jak to nie troll to współczuję. Trening 3h? W 2h to ja robię taki trening że byś się posrał z 2km biegu na koniec i 10 min rozciągania. Pracując 8h dziennie mam na wszystko tyle czasu, że na tygodniu to nawet nie ma co robić czasami, mimo treningów co 2 dzień.
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: #!$%@?ąc od waszej polemiki na temat wolnego czasu, bo jeden obierze ziemniaki w 5min jak wyżej, a innemu zajmie to 15min bo ma takie ruchy...
Ale mi trening też zajmuje ok 2,5h (1h kardio, 1h siłowy + rozgrzewka i rozciąganie) do tego prysznic, przebranie się i często 3h zlatują. A mimo to nie narzekam na brak wolnego czasu, nawet udaje mi się "ponudzić".

Prawda jest taka, że im człowiek
  • Odpowiedz