Wpis z mikrobloga

#kolchoz

Wczoraj wróciłem z kołchozu o 16, umyłem się zjadłem i o 17 zrobiłem sobie drzemkę. Wstałem o 23, odlalem się i poszedłem dalej spać... Jest 4:27, a ja jedynie co zrobiłem od powrotu z pracy to spałem i trzeba iść znowu do pracy.
  • 173
  • Odpowiedz
@Dzonsin: a jak docierasz do kołchozu? jeśli masz możliwość to audiobooki robią robotę :] jak dojeżdżałem do Katowic to przesłuchałem ok 70 książek :] Szybciej mijała podróż ł i wykorzystywałem "zmarnowany" czas.
  • Odpowiedz
@Xahil A mi się poprostu wydaję, że to poprostu rutyna, organizm przyzwyczaił się do odpoczynku po pracy i chłop jest ścięty o tej godzinie. Miałem to samo, dieta i inne pierdy nie mają nic do tego, przeciągnąłem parę dni organizm bez leżakowania i teraz nie mam z tym problemu.
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto taa.
Nie robisz codziennie:
1. Zakupów, apteki, poczty
2. Obiad można ogarnąć na dwa dni
3. Rachunki opłacasz raz, dwa razy w miesiącu w zależności od terminu (lepiej się ustawić tak, że za jednym razem opłacasz wszystko)
4. Kto robi codziennie pranie? XD

Mitomaństwo ostre, w tych 4 punktach jest w ciul wolnego czasu.
  • Odpowiedz
@Dzonsin: taki to pożyje: znajdzie czas na rozwój zawodowy, a i zorganizuje się tak, że i na przyjemność jest miejsce. Ja za to wczoraj po kołchozie remont i tak to trwa już prawie 3 miesiące, a końca nie widać
  • Odpowiedz
@Dzonsin: tak właśnie świat urządziła nam klasa rządząca. mamy być niewolnikami, dostarczać im środków do życia. mało tego, zabierają coraz więcej, teraz chcą odebrać samochody, nabiał, mięso, potem przyjdą po gotówkę, nieruchomości, żebyś nic nie miał, nie przemieszczał się, był zależny i posłuszny. no ale czemu mają tego nie robić skoro nie ma oporu?
  • Odpowiedz
@Dzonsin: ta to utopia co powiem ale wraz z rozwojem technologicznym i ogólnie świadomości co się dzieje na świecie ( internet) uczestniczyć w tym matrixie To smutne że jak te szczury w klatce się kręcimy Wyprodukować dużo dobra i konsumować i tak w kółko po #!$%@? Powiesz że cenną za wątpliwe bezpieczeństwo mamy cywilizowane niewolnictwo, wolę logout
  • Odpowiedz
@srul2016 dokładnie, nie jeść przetworzonego jedzenia, podstawowa suplementacja witamin, omega3, D3 i magnez. Po tygodniu odczujesz różnicę, wysypianiu sie, braku zmęczenia, chęci do życia. Ja dodatkowo jeszcze ograniczyłem alkohol, piję tylko okazjonalnie. @Atreyu
  • Odpowiedz