Wpis z mikrobloga

@juzwos: redflagowy argument? Serio nie ma odpowiednika w języku polskim na "red flag"? Może też zacznę wrzucać losowe słówka po angielsku by być fajniejszym.
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: właśnie ja też tego nie rozumiem dlaczego ludzie chodzący do pracy mają czelność pytać ile zarobią?! od razu zwalniać takich cwaniaków!
  • Odpowiedz
W mojej poprzedniej robocie inflacja nie mogła być argumentem przy renegocjacjach. Więc przywołałem, że długo już współpracujemy, można na mnie zawsze polegać i robię więcej od gości, którzy zarabiają więcej ode mnie, to mi hrówa wytknęła, że zarzucam im niesprawiedliwość płacową. Czy ci ludzie dostają premie za jak najmniejsze podwyżki? xD
  • Odpowiedz
"redflagowy" ale bym wypłacał plaskacze tym tępym insta srakom za nadużywanie tego amerykanizmu na każdym kroku, redflagowy to ona ma ryj


@drazekorsarze: Jeszcze jakby kurde użyła tego redflaga poprawnie, ale serio #!$%@?, w kontekście prostego, bezpośredniego przekazu? Aż ręka świerzbi, żeby #!$%@?ć w ten durny łeb.
  • Odpowiedz
inflacja to najgorszy możliwy argument, i piszę to jako pracodawca


@pahamakaa: No ale pochwal się czy podniosłeś ceny usług ze względu na wzrost cen surowców, bo odkąd Cię o to zapytali to zamknąłeś mordę, głupią z resztą.
  • Odpowiedz