Wpis z mikrobloga

@proszebardzo2 Mnie bardziej zastanawia że ludzie widzą takie z dvpy wyssane wiadomości a potem i tak wierzą we wszystko co mówią i piszą w mediach. Żadna lampka ostrzegawcza wam się nie zapala jak widzicie takie bzdury pomiędzy "prawdziwymi" niusami? Myślicie że pozostałe wysrywy to szczera prawda i tylko czasami tak manipulują?
@proszebardzo2: Zapewne ankietowani to oczywiście młodsi albo bardzo starsi którzy nie mają prawa jazdy XD te ankiety w Polsce pokrywają się z gównem. Może by tak zrezygnować z tylu lotów na terenie Europy? Klimat przecież znacząco by się poprawił :D
@proszebardzo2 chętnie jakbym miał ze wsi autobus pod robotę. Jeszcze bym odpoczął od tych NPC na drogach, poczytał se książkę...
A teraz mam wybór: 1,5h w jedną stronę jazdy z 3 przesiadkami i drożej vs 40min i taniej.
@proszebardzo2: A ja specjalnie z tej okazji włączę wszystkie energochłonne źródła światła (czyt. zwykłe żarówki) oraz rozpalę wielgaśne ognisko, żeby jeszcze bardziej przyspieszyć globalne ocieplenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PS. A tak na serio - globalne ocieplenie dla Polski przyniesie więcej korzyści (dłuższy okres wegetacyjny oraz mniejsze rachunki za ogrzewanie) niż szkód.
bo są bardziej zaradni od łykopka


@zjadlbym_kebaba: xD tak, męczeństwo w imię idei to prawdziwa zaradność.
Bardzo długo nie posiadałem samochodu właśnie dlatego że myślałem że jakby co to wszystko ogarnę sobie komunikacją a poza tym mieszkam na osiedlu gdzie wszystko jest pod nosem. Aż do zeszłego roku gdy dostałem samochód służbowy. I zgadnij co? Ano jeśli go stracę to od razu kupuję swój xD nieważne jak dobra jest komunikacja miejska,
@proszebardzo2: a tak na serio to jak możemy się dowiedzieć na podstawie jakich badań powstał ten artykuł? Jest jakieś prawo o dostępie do informacji publicznej? Niech ktoś mądrzejszy się wypowie bo fajnie by było utrzeć im nosa za pisanie takich bredni
@proszebardzo2: ja zrezygnowałem z auta świadomie, ale tylko z pobudek prywatnych. 1. Pociąg nie stoi w korkach rano oraz zatrzymuje się koło mojego kołchozu, 2. Miesięczny kosztuje tylko 100 zł, a na samo paliwo wcześniej wydawałem 600-700 zł, a gdzie koszty eksploatacji. 3. Dzięki temu mam więcej ruchu poprzez spacery, a to ważne bo na aktywności fizyczne ostatnio czasu brak. Ale mimo wszystko jak ktoś chce stać w korku swoim 1.9
najwyraźniej większości nie trzeba majestatu w postaci gruzu pijącego olej i poradzą sobie używając roweru, nóg i transportu publicznego, bo są bardziej zaradni od łykopka


@zjadlbym_kebaba: że też ludziom nie jest wstyd pisać takie wysrywy jak tutaj...

32 lata na karku, a samochód miałem jedynie przez 2 lata i go sprzedałem w zeszłym roku,


@Dumpatz: ja prawko zrobiłem w wieku 28 lat, pierwsze auto w wieku 29, a wcześniej wszędzie