Wpis z mikrobloga

@9keps7: U mnie to działało zawsze w taki sam sposób czyli:
Jakiś spacer/ przejażdżka/ jak jedzenie to zawsze na wynos. Z 2-3h rozmowy (w sumei to nie ma reguły ale czasem z 5h potrafiłem przegadać zanim do czegoś doszło), potem "hej idziemy do mnie obejrzeć jakiś film?"
Potem już easy, oglądając, przytulasz się i dużo nie trzeba.
Nigdy nie pytałem bezpośrednio, imo to głupie i bezsensowne. Można to zrobić subtelniej. Jak
@9keps7: nie uważam się za chada ale jeszcze jak byłem młody i poznawałem dziewczynę to było widać czy jest chętna czy nie. Jeśli była chętna to wystarczyło zaprosić na film do domu i przytulić podczas seansu ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Nigdy bezpośrednio nie pytałem czy chce się ruchac bo wydaje mi się że by odmówiła, przez to że by wyszala na łatwą, a tak to oboje stwarzaliśmy
@9keps7: To ja nigdy nie leciałem w pierwszych wiadomościach z takimi tekstami. Chociaż.. czasem był tekst typu wpadnij do mnie na wino i film, i przychodziły. Z tym, że ja chadem nie jestem, bardziej powiedziałbym, że mam gadane a to baby przyciąga.
Często słyszałem narzekania, że goście chcą tylko jednego i od razu o to piszą i raczej wydźwięk był tego negatywny. Pewnie są laski, które polecą na taki tekst ale
@9keps7: no niczemu Twój wpis nie dowodzi. Z każdą panną trochę grasz, zawsze jest jakaś gra pozorów. Nawet jak ma ochotę, to zwykle nie chce wyjść na łatwą. Chyba, że jest #!$%@? w klubie, to może być jej wszystko jedno.
@9keps7: Na pewno nigdy nie pytaj bezpośrednio xD jak chcesz wyczuc czy byłaby chętna to pytaj w subtelny sposób podrzucając aluzje na ten temat. Możesz nawet zaproponować żeby wpadła do Ciebie bo i tak pizgawa to nie ma co robić. A raczej nie przyjdzie po to żeby sobie tylko przyjść
@ernest01: Widzę, że ten sam schemat.

Ogólnie na studiach zawsze miałem schemat jak poznawałem dziewczynę w klubie, to zawsze odprowadzałem pod mieszkanie, nawet jak to się wiązało z godzinnym spacerem, następnie mówiłem, że już mi się opłaca wracać dziennym autobusem niż tłuc się nocnymi i czy by mnie przezimowała przez tą godzinkę.
@9keps7: widać jak kobieta chce Twojego bolca. Oczywiście nie pytasz bezpośrednio. Gadasz byle co jak się spotkacie, można jakiś drink czy coś dla rozluźnienia. Zwykła rozmowa, ona też będzie chciała seksu więc pójdzie bez problemu. A jeśli nie chce to się nie zgodzi na żadne spotkanie, ani spacer. Co więcej, często same stwarzają takie warunki na spotkaniu, że wiesz, że będzie peklowane.