Wpis z mikrobloga

@krymic1991: jakby jeszcze ten wahoo bolt mial usb-c normalne to ideolo :)

ostatnio zachcialem powrotu do garmina i wziałem zegarek, ten kto robił interfejs to robił to chyba za karę
@WuERA: Obstawiam, że jest to bardzo proste i wynika z faktu, że 540/840 miały premierę w kwietniu 2023r. Były to zbyt nowe urządzenia, które nie zostały sprawdzone przez masy. Prawdopodobnie w sezonie 2024 zobaczymy znaczący spadek 530/830 i zobaczymy co raz więcej kolarzy z 540/840 :P

@krymic1991: W przypadku normalnych śmiertelników zgadzam się, że kwestia interfejsu i jego prostoty ma znaczący wpływ na wybór ale dochodzi jeszcze integracja z innymi
@MarkosGalkos: najdroższe 1.5k? Jak 1040 solar to 3k kolego.

Ja używam teraz 1040 solar, ogólnie nic specjalnego. Drogie gówno. Jedyny fajny bajer to te ładowanie, choć to i tak o #!$%@? rozbić jak się go zapomni wyłączyć na noc. Bardzo nieintuicyjne menu, brak przycisków fizycznych, mapa pokazuje tylko jakieś większe drogi. Z chęcią wrócę do Wahoo jak tylko dorwę promkę, a garmin pójdzie do żyda.
@Wilson2231: mam zegarek Rival od Wahoo i nie narzekam jedynie w ekosystemie Wahoo drażni mnie że nie można sobie zaplanować własnych treningów w apce tylko wszystko musi być synchronizowanie przez TrainingPeaks oczywiście premium jak ktoś trenuje na poważnie
@krymic1991: nie no nie oszukujmy się Rival to nie udana próba przez wahoo zrobienia zegarka sportowego. O ile komputerki wyszły im super, trenażery mają bardzo dobre tak zegarek wyszedł im kiepski i nawet bez podjazdu do Garmina ¯\(ツ)/¯. Dodatkowo aplikacja webowa i mobilna Garmina jest moim zdaniem dużo lepsza ale tutaj kto co woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wilson2231: dlaczego nie udana ? To jest zegarek typowo sportowy moim zdaniem posiada wszystkie funkcje treningowe które są potrzebne do treningu a jak ktoś chce płatności zbliżeniowe czy inne rzeczy to może kupić smartwatcha
@Wilson2231: A o jakiej integracji dokladnie piszesz? Mam zegarek garmina i Wahoo bolt v2 i normlanie lacze np. tetno z zegarka do Wahoo i wszystko dziala idealnie. Z Garmin Varia Wahoo tez dobrze wspolpracuje, a do tego jak widzialem interfejs ktory pokazuje nadjrzedzajace auta w Garminie to na Wahoo jest to 10x lepiej zrobione. Az dziwie sie ze garmin przegrywa we wyswietlaniu elementow wlasnej technologii.
Wszyscy tutaj garmin albo wahoo. A ja miałem jedno i drugie - garmin, jak wszyscy mówią, ma #!$%@? interfejs i w ogóle ciężko się konfiguruje. Wahoo za to #!$%@? jakość wykonania.

Dlatego jak będę musiał kupować nowy komputerek to chyba kupię karoo