Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwuje kawiorowa lewica z dużych miast, która zarabia około 15 k miesięcznie, nigdy nie przeżyła żadnego stresu, problemów i wydaje na knajpy wegańskie, sushi i wycieczki, problemy finansowe ich nie dotyczą od dziecka chodzili na kilka lekcji dodatkowych ze wszystkiego i są odklejeni totalnie. Według nich każdy tak żyje i zawsze na wszystko starczy kasy. Nie mają żadnych problemów poza karierą w korpo i czy zdejmą im pracę zdalną, więc wchodzą w problemy ideologiczne i ich sytuacja rodzi w nich poczucie, że one są najważniejsze, że przecież zawsze będzie hajs na wszystko, oni są "świadomi, wykształceni, pozytywni". Wszystko można załatwic miłością do planety, uśmiechem i byciem fajnym. Znają wszystkie marki i przeważnie jest tak, że laska ma jakąś pracę kreatywną i jest "team leaderem" a koleś pracuje w IT i jest pod pantoflem tej laski.

To oni napędzają zło tego świata.

#pracait #korposwiat #bekazlewactwa #programista15k #warszawa #wroclaw #krakow #lewica #feminizm #bananoweoskarki #redpill #blackpill #takaprawda
  • 56
ta kawiorowa lewica, w wiekszosci, niezle sie musiala natrudzic, zeby dojsc do tego stanu dobrobytu


@Onbezwasa: Tak. Szczególnie jak tatuś, albo mamusia, czy inny dziadek z babcią byli w partii za PRL. Bierny, mierny, ale wierny, albo cwaniak co rozkradał państwowe firmy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mnie denerwuje kawiorowa lewica z dużych miast,


@Ynfluencer:

a mnie denerwują nieroby którzy chcą o wszystkim decydować i wszystkich oceniają przez pryzmat swojej wioski

@revoolution

A mnie denerwujecie obydwoje bo zamiast dostarczac uslugi publiczne i pozwalac wszystkim myslec samodzielnie wpierda**** sie we wszystko.
@Aerwin: No tak, jakby te posłanki, które wstają wyspane o 9, występują w programach śniadaniowych i gadają o rozwoju, zielonej energii itd poszły do normalnej roboty, w której nie wystarczy tylko ładnie się ubrać, pomalować i gadać z mądrą miną eksperta to by świat by im szybko wywietrzaly z głowy te lewackie piardy.

Tak to żyją w bańce i nie skalały się pracą