Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwuje kawiorowa lewica z dużych miast, która zarabia około 15 k miesięcznie, nigdy nie przeżyła żadnego stresu, problemów i wydaje na knajpy wegańskie, sushi i wycieczki, problemy finansowe ich nie dotyczą od dziecka chodzili na kilka lekcji dodatkowych ze wszystkiego i są odklejeni totalnie. Według nich każdy tak żyje i zawsze na wszystko starczy kasy. Nie mają żadnych problemów poza karierą w korpo i czy zdejmą im pracę zdalną, więc wchodzą w problemy ideologiczne i ich sytuacja rodzi w nich poczucie, że one są najważniejsze, że przecież zawsze będzie hajs na wszystko, oni są "świadomi, wykształceni, pozytywni". Wszystko można załatwic miłością do planety, uśmiechem i byciem fajnym. Znają wszystkie marki i przeważnie jest tak, że laska ma jakąś pracę kreatywną i jest "team leaderem" a koleś pracuje w IT i jest pod pantoflem tej laski.

To oni napędzają zło tego świata.

#pracait #korposwiat #bekazlewactwa #programista15k #warszawa #wroclaw #krakow #lewica #feminizm #bananoweoskarki #redpill #blackpill #takaprawda
  • 56
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: 15k w dużym mieście to #!$%@? a nie kasa


@WyjmijKija: mamy pierwszy przykład tego absolutnego oderwania od rzeczywistości o którym autor postu napisał. 15k to BARDZO DUŻA kasa, jak się nie traci jej na gadżety i "podróże" czyli generalnie marnotrawienie zasobów w celu pokazania swojej próżności i roszczeniowości, z której miastowi słyna
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: I tu mi się najbardziej podobały te wstawki z dam i wieśniaczek gdzie jak dama jechała na wieś to nawet będąc głupią #!$%@?ą miała więcej oleju w głowie i pomysłów jak zarobić inaczej i więcej niż 10 złotych za zebranie jajek w kurniku sąsiadki, a i wieśniaczka się okazywało, że nie jest za głupia na fryzjerkę tylko za leniwa co najwyżej XDDD
  • Odpowiedz
Poglądy lewicowe u młodzieży kończą się gdy zaczynają pracować i utrzymywać się samodzielnie.


@Nowystaryziel: Możesz zdefiniować poglądy lewicowe? Bo ja jestem wyzywany od lewaków gdy mam wdupie kto co robi z kim w łóżku. Albo jak jestem przeciwnikiem przymusu urodzenia dziecka, które nie przeżyje dobry ale za to może zabić swoją matkę, która ma już trójkę dzieci.

No bo jeśli mówisz o pracy i utrzymywaniu się samodzielnie to raczej prawaki głosujące
  • Odpowiedz
Jak mnie denerwuje kawiorowa lewica z dużych miast, która zarabia około 15 k miesięcznie,


@Ynfluencer: Mylisz pojęcia. Kawiorowa lewica to dawne elity partyjne (PZPR - SLD), które na państwowym podorabiały się dworków szlacheckich i tuzina apartamentów a nie jakieś Julki pracujące w korpo za 2 średnie krajowe.
  • Odpowiedz
mamy pierwszy przykład tego absolutnego oderwania od rzeczywistości o którym autor postu napisał. 15k to BARDZO DUŻA kasa, jak się nie traci jej na gadżety i "podróże" czyli generalnie marnotrawienie zasobów w celu pokazania swojej próżności i roszczeniowości, z której miastowi słyna


@justBrowsin: 15k to jest bardzo daleko od bardzo dużej kasy
  • Odpowiedz
  • 3
@Ynfluencer ogromna ilość tych LEWAKOW gówno miała zanim nie poszła na studia i nie przeprowadziła się ze swoich wiosek do większych miast, tylko zamiast narzekać i płakać to pracowali nad sobą

Znamienne, że najbardziej o cudze pieniądze płacze prawaki, how ironic xD
  • Odpowiedz
@justBrowsin

>@Ynfluencer: 15k w dużym mieście to #!$%@? a nie kasa


@WyjmijKija: mamy pierwszy przykład tego absolutnego oderwania od rzeczywistości o którym autor postu napisał. 15k to BARDZO DUŻA kasa, jak się nie traci jej na gadżety i "podróże" czyli generalnie marnotrawienie zasobów w celu pokazania swojej próżności i roszczeniowości, z której miastowi słyna


Podróże to marnotrawienie zasobów xDDD

Wiadomo, jak chcesz czegos więcej od życia niż jazda strupem za 5k
  • Odpowiedz
Byt kształtuje świadomość. Nic dziwnego, że osoby o dobrych doświadczeniach szukają prostych rozwiązań. Kto za młodu nie był socjalistą ...ten na starość.
  • Odpowiedz
@ipkis123: problemem lewicy jest to, że to co oni wyznają to powinno być zapewnione przez państwo, a to czego nie wyznają to literalnie faszyzm i powinno być zakazane przez państwo. Z "darmową aborcją na nfz" mógłbym się z Tobą zgodzić w pewnych przypadkach, ale z drugiej strony lewica jest nastawiona pod kobietki ograniczone patriarchatem- darmowe podpaski, antykoncepcja i aborcja jak są młode a jak już będą stare to darmowe invitro. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel ja mam odwrotnie. Do ok 25 roku życia miałem poglądy prawicowe. Pieniędzy nie dostawałem od rodziców prawie wcale, a zarabiałem wręcz wujowo. Jak zacząłem zarabiać dobrze, to poglądy mam centrolewicowe.
  • Odpowiedz
@Bart_Fiut: Tak się składa, że to co potrzeba to kupuje nowe i odliczam sobie VAT, w tym przypadku nie opłacało się brać nowych. Za tyle co ja mam słuchawki to ludzie samochody do roboty kupują xD
  • Odpowiedz