Wpis z mikrobloga

Jak Ci się podoba to kupuj. Nie ma nic gorszego w samochodzie, który po wyjściu z domu wzbudza w tobie obrzydzenie.
Cena jednak za TT-kę za wysoka moim zdaniem. To stare auto już, nawet jeśli ładne.
W tej ~cenie jak pisał @Wuwun71 możesz szukać 350z.
@Atypical: No na tym zdjęciu trochę wioską te felgi zalatują :/ Tak naprawdę to trzeba obejrzeć, sprawdzić, przejechać się, zobaczyć jak podwozie (chociaż akurat TTki nie chcą za bardzo gnić). Mój ojciec ma takiego jako drugi samochód na weekendy w cabrio, po zakupie trzeba było w niego włożyć drugie tyle, rozleciała się skrzynia biegów, był problem z silnikiem, ale zrobił wszystko i od kilku lat śmiga elegancko. Miodny samochód, bardzo dobra
@Atypical: Pewnie o tym mowa https://www.olx.pl/d/oferta/audi-tt-8n-1-8t-225k-bam-quattro-gwint-179k-CID5-IDYgeF1.html ?
Ja bym nie dał tyle za pierwsze TT, za te pieniądze juz TT drugiej generacji kupisz, wiem ze ea888 ale jednak pierwszą tetetka to wibe lat 90. Jak już tt na daily to maksymalnie seryjny wóz, kupowanie na gwincie i zaraz montowanie seryjnego zawiasu bez sensu, no i nie wiem jak u ciebie w okolicy ale u mnie za szyby i ciemne lampy zaraz
@Atypical: Sprawdź go porządnie pod każdym kątem (vin na necie, zgodność szyb, car vertical itp).

Jeśli nie trzyma się tylko na rudej to kupuj i nie oglądaj się na wykopków. To ma być Twoja przyjemność, a Polak nie lubi jak się somsiad cieszy.

Przyjemności!
Jedyne ładne TT to takie, które nie przeszło wieś-tuningu. Przykład poniżej.

Tak jak kilka osób wyżej pisało, to nie będzie tanie w utrzymaniu auto (zwłaszcza, że poprzedni właściciele pewnie nie jeździli nim do kościoła z dziećmi). Nie będzie też ani super szybkie, ani nie zrobi już takiego wrażenia (zwłaszcza z jakimś badziewnym tuningiem).

Jak już MUSISZ mieć to TT, to lepiej wygląda w neutralnej wersji: https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-tt-ID6FP40G.html bez przaśności. A jak nie musisz
wkrk - Jedyne ładne TT to takie, które nie przeszło wieś-tuningu. Przykład poniżej. 
...

źródło: audi-tt-first-generation

Pobierz
ależ się wykopki zesrały bo komuś się TT podoba


@alosiek: nie TT, które samo w sobie jest całkiem fajnym, cieszącym oko autem, tylko totalnie zwieśniaczony egzemplarz, od którego aż słychać gdakanie kur, które się gdzieś w nim ukryły podczas nocnego garażowania w stodole w oczekiwaniu na kolejny weekendowy wypad do klubu Extaza w sąsiedniej wiosce.
@goferek ale w czym jest problem że komuś się taki styl podoba? I mówię to jako ktoś komu żadne Audi nie podchodzi, podobnie jak za duża gleba i czarne lampy ( ͡° ͜ʖ ͡°)