Wpis z mikrobloga

❤️ 32. Finał WOŚP zagra w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku! Gramy pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, a tegorocznym motto zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. W tym roku centrum Letniej Zadymy w Środku zimy znajdzie się w nowym miejscu — na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie!

❤️ Tegoroczny Finał dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

❤️ Planujemy kupić urządzania dla:

- diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne
- diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry
- diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy
- rehabilitacji — sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc
- torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy

#wosp2024
fundacjawosp - ❤️ 32. Finał WOŚP zagra w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku! Gramy pod ...

źródło: 02_ZM_FB_PL_32_FINAL_WOSP_TEMAT_DATA

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krąży w ręku złoty melon co go mrówka cała niesie do jasnej sprawy.
Kiedy sąd zobaczy akta które nakazał wosp dostarczyć?
Kiedy wosp przedstawi realny koszt jaki ponoszą podatnicy w związku z organizacją finału zbiórki?

Do samego zbierania kasy nic nie mam. Nie podoba mi się za to sposób w jaki robi to wosp.
Zaczynając od nachalnych wolontariuszy którzy nie zbierają ale wręcz żądają wrzucenia pieniędzy do puchy, poprzez wspomniany koszt organizacji
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Macie literówkę!: jest świątecznej pomocy, a powinno być POmocy! Nie ma to jak wysyłać dzieci żeby kwestowały na plakaty wyborcze co?
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: co tu się o------o w tym wątku, nie wiadomo czy wykopki tak na poważnie czy to jakieś żarciki, normalnie zlot konfiarzy XD

@fundacjawosp co roku wpłacałem, ale w tym roku sobie odpuszczę przez to g---o które zrobiliście przed wyborami. I mówię to jako wyborca ówczesnej opozycji


@olek12216: spoko, wpłacę
  • Odpowiedz
Ściema! Kolejne lansowanie sie pelnek nadciaga.
Posrednik owsiak sobie odpowiednio przytuli wasze pieniążki.
Melony i mrowki beda posredniczyc we wszystkim wiec i fakturki beda na grobe kwoty.
Tak to dziala a debile myślą ze grają by pomóc.
Ściema ????
  • Odpowiedz
@szzzzzz moze bedziesz miala szczęście i twoje 50zeta pojdzie na cel a nie fakturke z melona na grubą kwotę.
Pomysł jaki to wałek. Robisz wospa podpinasz swoje firmy które wszystko ogarniaja i wystawiasz faktury na gruba kase za obsluge eventu czy dostawe czegos.
Pomaga sie caly rok a nie lansuje raz w roku ze złodziejem
  • Odpowiedz
@fundacjawosp czy jako nieszczepiony mogę wrzucać swoje zarażone i szurskie pieniądze do puszki? Czy tak jak na koncert mam bana? Czy może już pieniążki są ok bez względu na to od kogo są?
  • Odpowiedz
@uuugg ej weź Mk wytłumacz, jak to jest możliwe, że przez 8 lat ujadania pisiorow na WOŚP, gadania że to Owsiak to oszust, posiadania sądów i prokuratury, nie udało się postawić mu ani jednego zarzutu, k---a mając całą władze, kasę i media nie było ani jednej afery, dowodów no nic. Wrzucę w puchę dwa razy więcej żeby cie mocniej d--a piekła
  • Odpowiedz