Wpis z mikrobloga

❤️ 32. Finał WOŚP zagra w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku! Gramy pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, a tegorocznym motto zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. W tym roku centrum Letniej Zadymy w Środku zimy znajdzie się w nowym miejscu — na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie!

❤️ Tegoroczny Finał dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

❤️ Planujemy kupić urządzania dla:

- diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne
- diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry
- diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy
- rehabilitacji — sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc
- torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy

#wosp2024
fundacjawosp - ❤️ 32. Finał WOŚP zagra w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku! Gramy pod ...

źródło: 02_ZM_FB_PL_32_FINAL_WOSP_TEMAT_DATA

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
@Harven bÓl #!$%@?( ͡º ͜ʖ͡º) Widać, że średnio z podstawami ortografii, IQ też pewnie gdzieś w pobliżu średniej z Erytrei ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
potrzebować w szpitalu sprzętu z WOŚPu


@Sandrinia: Wątpisz w skuteczność nowego rządu w zakresie zapewnienia opieki zdrowotnej? Wspieranie państwowej służby zdrowia poprzez zbiórki publiczne w kraju gdzie wystarcza siana w budżecie aby na każdego obywatela u18 chlapnąć co miesiąc 800 zł TO JEST JAKAŚ TOTALNA POMYŁKA i ABERRACJA. Nie chodzę na wybory, w dupie mam PiS i Tuska, ale tego dorocznego cyrku pojąć w stanie nie jestem.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: w moich rodzinnych stronach w szpitalu stoją 3 urządzenia do rezonansu, z czego 2 popsute czekają na serwis, trzecie jest używane dwa dni w miesiącu jak akurat przyjedzie jednoosobowa działalność gospodarcza, która umie go obsługiwać XD
Dlatego jak już ten melon ma zbierać kasę na leczenie to super, popieram ale niech chociaż to pójdzie na jakieś rzeczywiste potrzeby typu szkolenie lokalnych specjalistów a nie sprawianie żeby firmie Siemens lub Hitachi
  • Odpowiedz
@fundacjawosp w sumie to nie wpłacałam nigdy na WOŚP, tym bardziej że mieszkam zagranicą, ale widząc ten okrutny ból dupy niektórych tutaj w tym roku na pewno będę szukać osoby z puszka, żeby chociaż 50 złotych wrzucić (studentka here). I tak co roku WOŚP pobiją rekord, wasze komentarze to woda na młyn i jeszcze lepsze wyniki fundacji (ʘʘ) tururururu ruuuuuuu!
  • Odpowiedz