Wpis z mikrobloga

To ja za każdym razem jak sobie przypominam, że w październiku udało się pogonić pisowców dosłownie w ostatnim możliwym momencie.
Już teraz jest straszny burdel ciężki do ogarnięcia, a po czterech kolejnych latach betonowania systemu, obsadzania wszystkich instytucji partyjniakami i wszechobecnej propagandy z mediów orbanizacja Polski zostałaby domknięta na amen. Mariuszek by pegazusował dalej, rachonie udawały dziennikarzy, a setki działaczy oraz ich bezimiennych krewniaków i znajomych ciągnęły hajs ze spółek skarbu państwa.
#sejm #bekazpisu #polityka
lkg1 - To ja za każdym razem jak sobie przypominam, że w październiku udało się pogon...

źródło: Clipboard01

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@lkg1 mielibyśmy już domykanie sądownictwa (nowy dwustopniowy podział sądów i weryfikacja wszystkich sędziów przez NeoKRS), TVN byłby kupowany za mocno zawyżoną cenę przez Orlen, być może też byłaby zmiana ordynacji wyborczej, dalsze niszczenie edukacji przez Czarnka.
  • Odpowiedz
@reveh ciekawe czy w brytyjskim pierwowzorze albo amerykańskiej edycji odnotowali ten fakt, że prowadzący polską edycję został speakerem w polskim odpowiedniku Izby Gmin/Izby Reprezentantów i jest jednym z głównych faworytów przyszłych wyborów prezydenckich?
  • Odpowiedz
  • 17
@lkg1 Udało się na farcie.
A najbardziej tragiczne, że jak by Tusk nie wrócił z Brukseli to by mogło się nie udać.
  • Odpowiedz
@lkg1: dokładnie mam takie same przeczucia, to był ostatni moment. Za cztery lata była by tu druga Białoruś, machina władzy zniszczyła by każdego
  • Odpowiedz
@Zekarek: Soros jest już passé, teraz szury widzą diabła wcielonego w Schwabie, chociaż też coraz rzadziej przewija się to nazwisko.

Pewnie niedługo wymyślą kogoś nowego XD.
  • Odpowiedz
  • 0
XD
Pokonaliście dyktatora kartką wyborczą, a on grzecznie oddał władze, a powołana przez niego neo - izba SN uznała ważność wyborów.
  • Odpowiedz
@dd66 nie kartką, tylko ludźmi którzy je wrzucili do urn

Możesz sobie wyobrazić co by się działo, gdyby PiS grzebał przy wyniku wyborów. Podpowiem, że strajk kobiet i marsz miliona serc to byłby przy tym mały pikuś.
  • Odpowiedz