Wpis z mikrobloga

Krzysztof Bosak, przez ostatni tydzień, zaskarbił sobie we mnie tyle nienawiści co do swojej osoby że jest to niepojęte. Wstyd się przyznać się głosowałem na konfederację w wyborach w 2019 roku i uważam to za swój największy życiowy błąd. Dołożyłem rękę, aby do sejmu weszli typowi szury , sprzedawczyki i osoby pokroju Krzysztofa bosaka. Kim trzeba być żeby w tak krotkim czasie wyłonić się ze swego prawdziwego „ja”. Tak dobrze markującego się polityka możemy tak naprawdę wyliczyć na palcach jednej dłoni.W ten , przychodzi pan Krzysztof, obrońca koryta, magazynier ikei od wywracania stolika, kumpel Pawła Kukiza z tym że lepiej udawajacy polityka NIEZALEŻNEGO. Obrońca uciemieznionych Mariuszów z Irlandii, wielki patriota! A kiedy przychodzi czas rozliczeń, jako pierwszy daje głos, jak wytresowany pies, zgodnie ze wszelakimi instrukcjami płynącymi z biur prawa i sprawiedliwości. Taki obraz wasz narodowcy, sprzedalibyście wolność, za to żeby w telewizji oglądać gęby min. Bosaka, w dupie macie Polskę, grunt że wszyscy śmiejecie się z osób które chcą w kraju coś zmienić. Nie różnicie się niczym od sanacji i dyktatury w kraju, bo do tego dążycie i nie daj los, doszlibyście do władzy, ten kraj sam by tak skoczył jak i przed wojną . #sejm #bekazpisu #bekazkonfederacji #tvpispublika #polityka
  • 91