Wpis z mikrobloga

@odysjestem: Chyba, że połamiesz się w januszexie, czy coś innego ci się stanie, a janusz wyniesie cię z zakładu i zostawi na najbliższej ławce udając, że dzwoni na pogotowie xD
  • Odpowiedz
  • 11
Przecież praca na czarno to esencja wolności


@odysjestem: mam nadzieje że ten wolnościowiec dziecko uczy w domu i nie korzysta z usług policji, systemu opieki zdrowotnej, straży pożarnej, infrastruktury drogowej, telekomunikacyjnej, wodnej i energetycznej.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Wiem co masz na myśli, ale IMO odrywasz sytuację od kontekstu. Dla mnie wolność oznacza też to, że mój dostęp do pomocy medycznej nie jest powiązany z tym, czy pracuję, czy nie.
W tym momencie wynoszenie mnie z zakładu zupełnie traci sens.

A w kontekście nie-wolności, którą obecnie panuje w Polsce, zawsze mnie zastanawiało, co Janusz myśli, że ugra - szedłem ulicą i wbiłem sobie gwóźdź w rękę, albo idąc
  • Odpowiedz
@Blaskun: a co Ci ta Twoja UOP da? ,a pół roku specjalista, potem za rok badania, kolejne czekanie na specjalistę i za kolejny rok operacja xD a jak Ci #!$%@? nogę to Ci kolek wystrugaja, 5 000 dopłaty do protezy nogi gdzie kosztuje one od 50 te najtańsze xD
  • Odpowiedz
Na czarno nie się opłaca, lepiej żeby chociaż najniższa była na konto i dwie najniższe pod stołem wtedy jest w miarę ok.
  • Odpowiedz
Chyba, że połamiesz się w januszexie, czy coś innego ci się stanie, a janusz wyniesie cię z zakładu i zostawi na najbliższej ławce udając, że dzwoni na pogotowie xD


@Blaskun: dlatego należy pobierać zasiłek dla bezrobotnych
  • Odpowiedz
pracuje na czarno i nie płace podatków, nie jesteśmy tacy sami


@wojstenik: Czyli mówisz, że zarabiasz tyle co inne sebki na umowie ale nie masz emerytury i ubezpieczenia? Ty to masz łeb do interesów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mam nadzieje że ten wolnościowiec dziecko uczy w domu i nie korzysta z usług policji, systemu opieki zdrowotnej, straży pożarnej, infrastruktury drogowej, telekomunikacyjnej, wodnej i energetycznej.


@Morf: zabawne jest to, że nawet pomimo pracy na czarno taka osoba płaci masę podatków
  • Odpowiedz