Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: a potem płacz czemu plik nie mieści się na pendrivie skoro ma 8gb a pen 64 :)


@mati1990: przecież tu nie o to chodziło, że nie rozumieją czym jest fat32 a po prostu nie rozumieją konceptu drzewa katalogu plików i ogólnie całej hierarchii katalogów w systemach komputerowych.

By było śmieszniej to zakładam, że większość wykopków, którzy tutaj się flexują także tego nie rozumieją xD
do tego dziewczyny sciagajace torrent


@krzywy_kanister: lol człowieku serio około 2005 moja sieć osiedlowa miała zablokowane torrenty i koleżanki z klasy gimnazjum mnie pytały 'jak to to ty nie masz Kaazy?"

To że jesteś gówniarzem lub debilem nie znaczy że wszyscy mieli tak samo.
@ossadagowah: mylisz się i nie masz racji. Różnica jest taka że GUI jest lepsze od wiersza poleceń (dla większości zastosowań, wygodniej, szybciej), klawiatura i kod od kart perforowanych itd ale smartphone NIE jest lepszy, szybszy i wygodniejszy od laptopa. Samo napisanie tego komentarza zajęłoby mi mniej na normalnej klawiaturze, nie mówiąc już o bardziej skomplikowanych czynnościach jak wyszukiwanie informacji, multitasking, znalezienie biletu na samolot czy pociąg itd
no wszystko to lepiej się robi na lapku xd


@niebieskietruskawki: to. To. Tu nie chodzi o to czy ktoś umie czy nie instalować windows czy programy dlatego jest cepem czy nie. Tylko jak ktoś nie ma kompa w domu to najprawdopodobniej nie ma potrzeby wyszukiwać jakichkolwiek informacji czyli nie poszerza wiedzy zupełnie.

Gdyby smartphone był lepszy do tego typu zadań to asystenci w biurach by z nich korzystali. Jak mam np