Wpis z mikrobloga

MUSISZ się z nimi umówić na konkretną formę wysłania pliku. Nie mogą ci wysłać pliku w powietrze. To tak jakbyś oczekiwał od nich wysłania do ciebie listu, ale nie podałbyś adresu i wcale byś nie powiedział, że to ma być list.


@Nemayu: Nie muszę. Jeśli ktoś ma mój e-mail i namiary na wszelkich możliwych komunikatorach, to są już więcej niż wystarczające dane, żeby przesłać mi plik.

W takim razie musisz im
Bzdura, mam dziecko w pierwszej klasie podstawówki. Już w pierwszej klasie są lekcje informatyki i nauka podstawowych czynności w windows. Naukę zegara analogicznego też już ma za sobą.
Właśnie ogarnąłem, że dzieciaki we wczesnej podstawówce nie potrafią już używać Windowsa

@pierwszynawenus: ja we wczesnej podstawówce:
- a co to Windows?
I też miałem znajomych którzy nie potrafili czytać zegarka analogowego, nawet w gimnazjum.
Jeśli ktoś ma mój e-mail i namiary na wszelkich możliwych komunikatorach, to są już więcej niż wystarczające dane, żeby przesłać mi plik.

To są wystarczające dane, aby wysłać tobie plik e-mailem, ale e-mailem się nie da, więc wysyłają komunikatorami, bo komunikatorami się da. Nie muszą wiedzieć, że powinni użyć jeszcze innego serwisu zewnętrznego - nie muszą wiedzieć o istnieniu takich serwisów i nie muszą umieć ich obsługiwać. Mogą mieć coś przeciwko, bo
Ja we wczesnej podstawówce nie potrafiłam JESZCZE używać komputera ani zegarka. Nauka zegarka była w okolicach 3-4 klasy :)


@peszek_leszek: mnie w 3 klasie dopiero uczyli prawa ręka lewa ręka.
w czwartej było wiązanie butów(zagrożony byłem, ale jakoś przeszedłem).
zegarek był w piątej.
młody sąsiadów, lvl 5, przyszedł kiedyś do mojego i jak zobaczył model robota Lego Wedo to poleciał do siebie (mieszkamy vis-a-vis) po tablet, bo chciał od razu się pobawić (przy czym zabawa to tutaj programowanie obrazkowe a'la Scratch). Był tylko taki szkopuł, że on sam ma Lego Mindstorms i taką aplikację miał na tablecie. Myślałem, że sobie odpuści, ale ten wlazł do Google Play, kliknął na mikrofon i powiedział "lego łidu" i
@pierwszynawenus

Wczesna podstawówka to np 8 lat, dzieci wówczas raczej średnio olinteresuje otwieranie folderów i kopiowanie plików


@RKN_: mógłbyś równie dobrze napisać że późna podstawówka to 15 lat, no ale to by średnio pasowało do twojej tezy.
@Keczupikczu: O cholera jedna generacja jeszcze z laptopem i to u jednego producenta, ale rzeczowy jestes, typowy autystyczny wykopek ktory zamiast napisac o co chodzi dokladnie, zachowuje sie jak 5 letnie dziecko gdy ktos mu slusznie wytknie brak konkretow.