Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bawi mnie to odrealnienie niektórych ludzi tutaj, którzy wmawiają innym, że najlepsze są związki z przeciętnie atrakcyjnymi kobietami. Hur dur, szare myszki takie wierne, lojalne i kochane! Gwarancja szczęśliwego życia Panie!

Bzdury i tyle. Bylem w kilku poważniejszych relacjach, poznałem w życiu mnóstwo kobiet i jednego jestem pewien. Jeśli masz do tego odpowiednie predyspozycje związek z piękną MŁODĄ dziewczyną zawsze będzie najlepszym wyborem.

Te wszystkie laski, które są przeciętne, a które wy uważacie za spokojne szare myszki, są często tak niedowartościowane, że braki w urodzie i wszelkie kompleksy próbują rekompensować nieustannym poszukiwaniem atencji kolejnych samców.

Z kolei kobiety atrakcyjne, świadome swojej wartości, nie muszą niczego rekompensować i zazwyczaj mają w swoim życiu 2, maksymalnie 3 związki, a ostatni z nich kończy się ślubem.

Związek z piękną dziewczyną, która ma nie więcej niż 25 lat, to najlepsze co może przytrafić się doświadczonemu facetowi, który zbliża się do 30-tki. Wspólne imprezy, zwiedzanie świata. Definicja czerpania e z życia garściami. Już nawet nie wspominam o zazdrosnych spojrzeniach mężczyzn, gdy wychodzicie wieczorem na miasto. Nie ma presji na ślub i szybkie zakładanie rodzinny. Masz też świadomość, że wybrała Ciebie będąc w swoim prime time. Chyba nie ma lepszego dowodu na to, że jest z Tobą z czystego pożądania.

Mam nadzieję, że niedługo sam znów tego doświadczę. Na karku 32, a czas ucieka. Nie chciałbym spóźnić się na ostatni pociąg do szczęścia.

Czego i wam życzę.

#niebieskiepaski #motywacja #zwiazki #redpill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Lepiej być związku z

  • Przeciętną dziewczyną 38.7% (94)
  • Atrakcyjną dziewczyną 61.3% (149)

Oddanych głosów: 243

  • 26
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: typie dla mnie nie masz żadnego autorytetu, bo sam chyba potrzebowałeś walidacji i leczenia kompleksów skoro przebrałeś taką liczbę kobiet i nadal jesteś sam XD Wole słuchać rad facetów, którzy są w długich związkach i pomimo kryzysów nadal potrafią z nich czerpać radość.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Brzmisz jak trener PUA co sprzedaje marzenia. Piękne kobiety mają to do siebie że:

- jest ich mało lub bardzo mało
- często już mogą być zajęte
- często mogą być trudne lub bardzo trudne do poderwania
- już sama próba kontaktu z nimi w celach randkowych często może wywoływać tylko silny stres i strach
- możliwe że ktoś inny je odbije

Przeciętne kobiety mają to do siebie że jest
  • Odpowiedz
@Eremites: Jak chcesz poruchać to wiadomo, że atrakcyjna lepsza, ale do długiego związku to lepiej mieć nawet poniżej przeciętnej ogarnięto życiowo introwertyczkę, która da Ci spokój niż być ciągle w niepewności, że atrakcyjna doprawi Ci rogi czy wymieni w każdym momencie na lepszy model.
No a najlepiej to być w związku bez zobowiązań, bo facet wtedy wygrywa- w miarę darmowy seks a lata kobiecie uciekają- jak nie wyjdzie to dużo nie
  • Odpowiedz
zwiedzanie świata. Definicja czerpania e z życia garściami

Jeśli chcesz marnować zasoby żeby pokazywać ludziom swoją próżność to nie przebijesz do tego dziewczyny
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: błędne stereotypy tobą kierują. Spokojne introwertyczki typu szara myszka bogatoscia doświadczeń seksualnych mogą zawstydzić niejedną Julkę właśnie dlatego, że kompensują sobie kompleksy poprzez zachowania typu skakanie po chadach trzymając sobie w zapasie anonkow wierzących w mit szarej myszki.
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki sugerujesz, ze kobiety nie mają mózgu? Nie umieja powiedziec

kotku zalezy mi na szybkim slubie (seks dopiero po slubie)


W miedzyczasie niech zaprosi go na obiad do rodzicow na

rozmowe kwalifikacyjna


z rodzicami aby wybadali czy koles sie nadaje na męża i ojca i tyle. Tak jak to bylo setki lat temu.
  • Odpowiedz