Wpis z mikrobloga

Kiedyś mój ojciec jak miał malucha to mówił że w pewnym momencie rozebrał go całego i złożył ze 3-4 razy bo się #!$%@? regularnie i wszystko już umiał w nim zrobić.

Płakanie bogoli że auto na teraz na 2-3 lata trochę jest dla mnie nierealne ale zobaczymy co będzie w przyszłości.
@LajfIsBjutiful wiadomo, że kiedyś to było, tera to ni ma. Po co komu ABSy czy wspomaganie kierownicy xD zawsze mnie śmieszy gadanie starych grzybów na temat motoryzacji xD jak patrze na te LEGENDARNE stare auta, to mi krew w żyłach mrozi. U mnie jeszcze była taka tradycja, że jak się kupiło auto, to trzeba było nad morze pojechać. Ludzie #!$%@? tymi paździerzami kilkaset kilometrów - bez klimy, bez wspomagania, bez ABS, pod
@LajfIsBjutiful:
Przykład racjonalizacji - pozornie racjonalne uzasadnianie po fakcie swoich decyzji i postaw, kiedy prawdziwe motywy pozostają ukryte, często także przed własną świadomością. Dwie typowe odmiany racjonalizacji zostały nazwane „kwaśnymi winogronami” i „słodkimi cytrynami”.
Myślenie na zasadzie: nie mam nowoczesnego auta, dlatego że elektronika jest bardziej awaryjna niż starsze rozwiązania, a nie dlatego, że mnie nie stać.
ale żeby stwierdzić że nie narzekało się na Syrenę, to trzeba mieć demencję albo być po wylewie.


@Masuj: To teraz sobie pomyśl, że w 2002 roku zakończono produkcje poloneza zaś w 2003 roku zaczęto sprzedawać bmw e60 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie w Polsce się ku...a upadlali sami z własnej woli i jeszcze się z tego cieszyli XD
@LajfIsBjutiful: Wiele lat temu odbyliśmy rodzinną podróż Syreną po Europie. Tatuś wymyślił. Polska>Lwów> Rumunia>? Bułgaria>Rumunia> Węgry> Czechy> Polska.
Pierwszego dnia urwała się linka sprzęgła i nie dało się normalnie zmieniać biegów. Ojciec wrzucał na odpowiednich obrotach i tak całą trasę. Połowa bagażu to był olej do dwusuwów. W razie wypadku wszyscy byśmy spłonęli. A to dopiero początek atrakcji.
Czy samochód był super? Nie, pokolenie mojego ojca miało #!$%@?. Obecne samochody to
@xer78 nie mam zielonego pojęcia. Mialem może 8 lat. Ale pamiętam obrazy jak stary w deszczu #!$%@?. I na drodze do Dąbia lubuskiego w słońcu. On kilka razy jeszcze pożyczał tego Fiata, ktory zresztą należał fo jego ojca. Ten byl sołtysem. W prlu. Pewnie komunistom. Moj drugi dziadek na pewno byl komunistą bo urodził się 1 maja.
A z tym rozrusznikiem to bylo tak, ze np zatrzymujemy się na jedzenie albo siku.
@LajfIsBjutiful czy na wiem czy więcej się stało mam kumpla co jeździ z Anglii w Bieszczady trabantem 601 w 2 takcie te silniki są proste jak konstrukcja cepa i jeszcze bez awarii robi ten dystans @PanHeniek45 paretti je miał i nie żyje. Lepiej zginąć niż być roślina @erebeuzet jak w rozrusznik jebnal by nie gasł WTF xd przecież to sensu nie ma co piszesz