Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko przypomnieć, że od 2020 roku mogliśmy mieć godnego urzędu prezydenta kraju, zabrakło 400 tysięcy głosów, PiS w swojej drugiej kadencji nie rozwalił by państwa a przestępcy siedzieliby w więzieniu. O tyle dobrze, że 15 października przynajmniej cudem uniknęliśmy scenariusza quasi białoruskiego i całkowitego domknięcia systemu. Szczególne pozdrowienia dla #mimowszystkoduda i zwolenników #konfederacja, którzy tak w ostatnich dniach wspierali PiS i widocznie na koniec odetchnęli z ulgą. #bekazpisu #sejm #polityka
Davvs - Chciałbym tylko przypomnieć, że od 2020 roku mogliśmy mieć godnego urzędu pre...

źródło: 51db9a5e3cf95b17b9a3646916803a8d9268d15c0750f4a3faebcb8eb2f0ba92

Pobierz
  • 54
@Anien: Wybacz, ale to wciąż naiwne myślenie wierzyć, że Hołownia by wygrał, skoro nawet nie dał rady zblizyć sie do wyniku Kukiza z 2015. Poza tym równie dobrze można powiedzieć, że SilniRazem by odpuścili głosowanie, bo od pisowców to oni wcale daleko nie stoją. Osobiście byn poparł SH, lecz prędzej bym uwierzył w okolice 60-40 dla Anżeja

Sondaże powiesz, przypominam że RT w niektórych miał 53, a Anżej 47. Tak naprawdę
@Malinowy_nos: jeśli najgorsze co można o polityku powiedzieć, to, że dupiarz to ja takiego biorę w ciemno. Kur... ja w ogóle nie mam dużych wymagań, niech nie ukrywa prawomocnie skazanych przestępców w pałacu prezydenckim, niech nie upadla się przed prezesem, niech nie podpisuje ustaw po to by je po tygodniu negować (lex tusk), niech nie uznaje osób jak Pawłowicz za sensownych sędziów TK i niech nie powołuje miernot bez doświadczenia na
@Davvs: A ja wrzucę jeden kamyczek do tego ogródka kopania po kostkach tylko wyborców Konfederacji. Bo kilkanaście procent wyborców Biedronia, Kosiniaka i Hołowni zagłosowało również na Dudę. W przypadku kandydata Lewicy i PSL to liczba nie miała takiego znaczenia, ale Wyborcza oszacowała że w przypadku wyborców Hołowni było to 300-400 tys. głosujących na Andrzeja w drugiej turze.

Hołownia przypominam, że w 2020 roku nie udzielił poparcia Trzaskowskiemu (o zaangażowaniu w kampanie