Wpis z mikrobloga

Dziękuje ci wszechświecie że w wieku 22 lat jestem łysy. Wspaniale sie żyje ze świadomością, że ludzie na ulicy albo patrza na ciebie z obrzydzeniem albo mają bekę. Wspaniale się żyje ze świadomościa, że z automatu, na starcie, choćby nie wiem co, jesteś skreślony przez 99% (jak nie więcej kobiet) tylko dlatego że spotkało cię coś na co nie masz wpływu. Nie ważne jak dobrą osobą bym był, jakie inne zalety posiadam, po prostu u prawie kazdej kobiety jestem i tak skreślony. To ma wpływ na każdy aspekt życia. Na zawodowe też. Jest wiele opracowań, które jednoznacznie wskazują, że nieatrakcyjni łysole mają dużo mniej klientów i osiągają mniej sukcesów. Kocham wstawać codziennie rano i dziękować za to co mam. Życie jest piękne

#przegryw #lysienie #zalesie ##!$%@? #randkujzwykopem #tinder
uzaleznionyodsmutku - Dziękuje ci wszechświecie że w wieku 22 lat jestem łysy. Wspani...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 30
spaniale się żyje ze świadomościa, że z automatu, na starcie, choćby nie wiem co, jesteś skreślony przez 99% (jak nie więcej kobiet) tylko dlatego że spotkało cię coś na co nie masz wpływu.


@uzalezniony_od_smutku: ODSTAW WYKOP

Wy się wszyscy wzajemnie sprowadzacie w dół, wymyślając coraz bardziej absurdalne ku temu powody.
ale pierdllisz xD litości znam łysych którzy nie mogli się odpędzić od kobiet, po prostu byli ciekawymi osobami


@bonus: raczej po prostu byli tym niewielkim procentem, którym łysina pasuje, bo na przykład mieli mocno zmaskulinizowaną twarz, ostre rysy twarzy.