Wpis z mikrobloga

Dziękuje ci wszechświecie że w wieku 22 lat jestem łysy. Wspaniale sie żyje ze świadomością, że ludzie na ulicy albo patrza na ciebie z obrzydzeniem albo mają bekę. Wspaniale się żyje ze świadomościa, że z automatu, na starcie, choćby nie wiem co, jesteś skreślony przez 99% (jak nie więcej kobiet) tylko dlatego że spotkało cię coś na co nie masz wpływu. Nie ważne jak dobrą osobą bym był, jakie inne zalety posiadam, po prostu u prawie kazdej kobiety jestem i tak skreślony. To ma wpływ na każdy aspekt życia. Na zawodowe też. Jest wiele opracowań, które jednoznacznie wskazują, że nieatrakcyjni łysole mają dużo mniej klientów i osiągają mniej sukcesów. Kocham wstawać codziennie rano i dziękować za to co mam. Życie jest piękne

#przegryw #lysienie #zalesie #s----------e #randkujzwykopem #tinder
uzaleznionyodsmutku - Dziękuje ci wszechświecie że w wieku 22 lat jestem łysy. Wspani...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uzalezniony_od_smutku: no to jak nie chcesz usuwać swojego kompleksu bo się boisz, to może k---a uprzejmie zrozum, że nikogo to nie obchodzi ile masz włosów xD

Tak, wiem, uważasz że jesteś w centrum wszechświata i wszyscy cię oglądają i oceniają xD.
Tak, wiem, loszki to coorvy i NA PEWNO każdy łysy to dla każdej jednej porażka xD
  • Odpowiedz
@uzalezniony_od_smutku

>ale pierdllisz xD litości znam łysych którzy nie mogli się odpędzić od kobiet, po prostu byli ciekawymi osobami


@bonus: raczej po prostu byli tym niewielkim procentem, którym łysina pasuje, bo na przykład mieli mocno zmaskulinizowaną twarz, ostre
  • Odpowiedz
@uzalezniony_od_smutku: jakbyś miał 1.9 i 100kg wagi to łysina nieprzeszkadza właściwie nie ma to znaczenia, jak 170 175 to nawet jakbyś najładniejsze włosy też to nic niezmienia. Może jest trochę łatwiej z włosami ale najwięcej zależy ogólnie jaki kształt głowy szczeka oczy
  • Odpowiedz
@oonn32: Co za cope i bujdy. Przystojności mężczyzny nie mierzy się kg ciała tylko włosami między innymi. 175 z ładną twarzą i bujnymi włosami ma o niebo lepiej niż 190 cm 100 kg łysy ogr
  • Odpowiedz